کاکوهاست
فروشگاه وارش اسپرت
آل‌اشپورت
گیلان مشعل

دیدگاه‌ها

انتخاب مطلب
 • Siavash Siavash

  سرما و توالت کثیف عضدی و عرضه زدن پنالتی هم که ندارید

 • محمود محمود

  ما هم امیدواریم که مسؤلین استانی و شهری کمی به خود آیند و دست این فرزند خلف شهر باران را بگیرند فکر نمیکنیم که این حمایت کار زیاد سختی باشد و مطمئناً از استاندار و نمایندگان مجلس برمی آید

 • علیرضا مؤید احمدی علیرضا مؤید احمدی

  لطفا در یک مقاله یه ارزیابی در مورد این قرعه کشی بکنید و بگید که پیشبینیتون در مورد مرحله بعدی چیه.

 • علیرضا مؤید احمدی علیرضا مؤید احمدی

  ۱۰ تا تیم؟ مگه ۱۲ تا تیم صعود نکردن و بازی نباید در دو دسته ۶ تیمی برگزار بشه؟ متوجه نشدم.ـ ـــــــــــــــــــــ مدیریت سایت: بله 12 تیم در دو گروه شش تیمی تقسیم خواهند شد. اشتباها ده تیم درج شد که بلافاصله ویرایش شد.

 • علیرضا مؤید احمدی علیرضا مؤید احمدی

  بسیار عالی. باید زودتر این برد رو فراموش کنیم و به فکر مرحله بعدی باشیم. با تشکر از آقای بالازاده بابت عکس‌های بسیار خوبشون.

 • مجتبی مجتبی

  صعود داماش رو تبریک عرض میکنم یه سوال جدول گلزنان لیگ دو رو چطور یتونیم ببینیم یا حداقل گلزنان داماش

 • علیرضا مؤید احمدی علیرضا مؤید احمدی

  به امید صعود داماش هم در این مرحله و هم در مرحله بعدی و حضور این تیم در لیگ دسته اول در سال آینده.

 • سبحان سبحان

  سلام غیر از این هم از بعضی اعضای شورا انتظار نمیرفت کلا عاشق این هستند که جوانان وقت فراغت خودشون رو به فضانوردی و بزهکاری و افسردگی و سایر فعالیت های ناسالم بگذرانند و مردم در کوچه و خیابان افسرده باشند در موقع ایراد خطابه و صحبت از کمک و حمایت از ورزش از همدیگر پیشی میگیرند و در موقع کمک به سپیدرود بزرگ و داماش کبیر اکثرشان به بیماری اسهال مبتلا شده و مداوم برای اجابت مزاج جلسه را ترک میکنند یا ناگهان مریض میشوند یا کار ضروری دیگری برایشان پیش می اید آنهم به طور سازماندهی شده که جلسه از حد نصاب خارج شود مطمئنا مردم حافظه بسیار خوبی دارند و در انتخابات شورای شهر آینده پاسخ قاطع و دندانشکنی به این افراد که برای مردم دیگر نقابشان برداشته شده است خواهند داد و از خجالتشان در خواهند امد - تیم های رشت همیشه از پشتوانه مردمی برخوردار بوده اند و اگر اقدامی برای این شهر اعم از اقتصادی و فرهنگی و برای تیم های رشت و ورزش رشت انجام دهید که اصلا آنجا هستید که همینکار را انجام دهید به طور مستقیم و غیر مستقیم بازخورد آن در تولید و اقتصاد و نشاط در بین مردم این شهر پدیدار میشود و باعث عمران و آبادی و روحیه جمعی و اتحاد میشود - تا کی میخواهید بیگانه پرستی را الگوی خود کنید یا فقط جلوی بینی خود را ببینید - امیدوارم آن عده که همه میشناسند هر چه زودتر متنبه شوند و دست از رویارویی با خواست مردم شهر خود بکشند که در غیر این صورت آینده خوبی نخواهند داشت - مردم شاهد و ناظر هستند و جلسات بعدی در راه

 • مهدی مهدی

  اقا لطفا عکسو بردارین محتوای نامناسبی داره

 • فرهاد فرهاد

  درود جناب آقای حاجی پور، مگر با بارسلون بازی داشتید؟! چگونه با این همه بازیکن و حضور هادی طباطبائی، این نتیجه افتضاح حاصل شد. فومن که اساسا" سابقه ای در تیمداری ندارد دوم است آنوقت داماش با آن سابقه و آن عملکرد و سالها حضور در لیگ برتر، این نتایج را بگیرد ؟!! برای من این شکست عجیب بود. این تیم سالها در سطح اول لیگ بازی کرده، چگونه باید این باخت های سنگین را بدهد؟! همه گذشته ما زیر سوال رفته. کاشان،فومن،شهرداری بندر عباس و...... بفرمایید کجای این فوتبال بوده و هستند. یک کمی اعضای تیم به فکر آبروی ما باشند.این تیم سالها در تهران و رشت تیمهای بزرگ پایتخت را به زانو درآورده الآن کاشان ما را چهارتایی کند؟! هر چقدر که ما از برد سپیدرود خوشحال وشادمان شدیم، این باخت روز ما را خراب کرد. بازیکنان به خودشان بیایند. تماشاگران نیز این قدر با شعارهای انحرافی و بد و بیراه گفتن به حریفان، آبروریزی نکنند، شاید این تاوان بازی با فومن بوده که گریبان ما را گرفته است. لطفا" فقط تیم خود را تشویق کنیم کاری به تیم مقابل نداشته باشید. سه بازی بیشتر نداریم. به امید موفقیت داماش و سپیدرود

 • فرهاد فرهاد

  درود هرچند برد ارزشمند و شیرین سپیدرود باعث خوشحالی مردم شد اما خبر شکست داماش آن هم با 4 گل از کاشان کام ما را تلخ نمود. حقیقتا" شیرینی برد سپیدرود را کمرنگ کرد. داماش کاشان؟!! کار ما به کجا کشیده است!!

 • علیرضا مؤید احمدی علیرضا مؤید احمدی

  به به لذت بردیم. احسنت به امین متوسل زاده و احسنت به این تیم داماش.

 • مجتبی مجتبی

  تبریک عرض میکنم این برد خارج از خانه شیرین رو ضمنا بخاطر بروزرسانی سریع جدول هم از مسولین سایت تشکر دارم

 • علیرضا مؤید احمدی علیرضا مؤید احمدی

  صد در صد سهرابی باید کاپیتان باشه. حالا بر فرض اگر ایشون بخواد همینطور مرامی بازوبند رو به متوسل‌زاده یا همرنگ بده اون دیگه یه بحث دیگه هست...

 • موسویان موسویان

  کی می خوای بلند شی داماش (استقلال رشت) من .

 • فرهاد فرهاد

  محمد غلامی به داماش گیلان پیوست http://gilkhabar.ir/238043/%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D8%BA%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%B4-%DA%AF%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86-%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%B3%D8%AA/

 • فرهاد فرهاد

  درود این تیم بنظر من، از گروه خود نیز نمی توانند بالا بیایند چه رسد به صعود به لیگ یک. آنطور که من از مصاحبه ها و بازی بعضی بازیکنان متوجه شدم، به این نتیجه رسیدیم که تعدادی از اینها دلشان با تیم نیست. بر عکس بازیکنان سپیدرود که یک دل و یک صدا هستند اینها آن همت و آن کیفیت را از خود نشان نداده اند. با کمال تاسف، برای داماش با این شرایطی که دارد، روزهای خوبی پیش بینی نمی کنم.

 • علیرضا مؤید احمدی علیرضا مؤید احمدی

  من از قوانین اطلاعی ندارم. قوانین در این مورد به چه شکل هست؟ این بازیکنا می‌تونن که اگر پیشنهادی داشتند جدا بشن و یا باید باشگاه داماش گیلان رضایت بده؟ یا مثلا بندی در قراردادشون در این خصوص وجود داره؟ ______________________ مدیریت سایت: نه بندی وجود نداره و باشگاه باید رضایت نامه صادر کنه.

 • R4sht R4sht

  تسلیت به اقای نظر محمدی عزیز و خانواده گرامی

 • محمود محمود

  ما مردمان رشت نیز از زحمات جنابعالی و پسر محترمتان سپاسگزاریم امیدوارم که بتونیم گوشه ای از بزرگواریهاتون رو جبران کنیم

 • زهرا زهرا

  سلام چند تا تیم به لیگ یک صعود می کنند؟ ________________ مدیریت سایت: با سلام. از مرحله مقدماتی لیگ دو و از هرگروه چهار تیم به دور نهایی خواهند رفت. در دور نهایی تیم ها به دو گروه شش تیمی تقسیم می شوند و تیم ها نخست هر گروه مستقیما به لیگ یک صعود میکنند و یکی از تیم های دوم نیز با برگزاری بازی پلی آف مقابل هم، تیم صعود کننده سوم را مشخص میکنند.

 • فرهاد فرهاد

  درود شکست برابر تیم قعر جدولی نفت نوین آبادان نا امید کننده بود. داماش اگر بخواهد اینگونه بازی کند گمان نمی کنم حتی موفق به صعود از دور اول بشود چه رسد به صعود به لیگ 1. چه اتفاقی افتاده چرا تیمی که آنطور مقتدارنه در لیگ برتر تیمهایی نظیر استقلال و پرسپولیس را در تهران شکست می داد الآن باید در مقابل تیمهایی مثل شهرداری فومن،ن فت نوین آبادان، شهرداری کاشان و......... امتیاز از دست بدهد. بنظر من در نیم فصل باید چند بازیکن بگیرد تا صعود نماید. هادی طباطبائی در این پنج بازی دو باخت، یم تساوی و دو برد داشته جمعا" هفت امتیاز! کافی نیست برای تیمی مثل شهرداری فومن که آرزویش حضور در لیگ 2 بود شاید مطلوب باشد اما برای تیم مدعی داماش که سالها در لیگ برتر بوده خیر. در مجموی هادی خان برای نیم فصل دوم حتما" باید کار اساسی بکند در غیر اینصورت موفقیتی بدست نخواهد آورد. ما نباید به فومن و نفت نوین و کاشان و ارومیه و.... ببازیم. اگر مدعی هستیم! مرسی

 • موسویان موسویان

  امیدوارم فعلا این کار انجام بشه اما در دراز مدت و با اجرا شدن قوانین بین المللی و درآمد زایی باشگاهها ، باید خصوصی اداره بشن و قدرتمند .

 • علیرضا مؤید احمدی علیرضا مؤید احمدی

  بسیار عالی! خیلی خوب میشه اگر به لطف و زحمت مسئولین سایت جدول لیگ فوتسال هم توی سایت قرار بگیره که بتونیم نتایج این تیم رو هم دنبال کنیم.

 • موسویان موسویان

  با تمام وجودم تنها تیم فوتبالی که در جهان برایم مهم است داماش رشت میباشد چرا که زمانی در استقلال گاز رشت (همین تیم ) توپ می زدم و قبل از آن هم استقلال رشت باعث افتخارات زیادی در این شهر بوده . امیدوارم دوباره به روزهای اوج برگردی . بعد از آن سپیدرود قدیمی ما و بعد از آن ملوان وبعد از آنهم هرتیمی که از رشت و گیلان برایمان افتخار بیافریند .

 • حمزه صداقت حمزه صداقت

  واقعا درود به شرف هواداران داماش که در سرما و گرما تیممون رو تنها نمیگذارن

 • فرهاد فرهاد

  تبریک بابت برد داماش خواهش می کنم نتایج بازیها را سریع روی سایت بگذارید.


 • بیشتر