فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

شکست سبحان دارو برابر نماینده آستارا در یک دیدار جنجالی

۰۸ آبان ۱۳۹۵

هفته چهارم از سری مسابقات زیر گروه لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور، تیم بزرگسالان شهرداری بندر مرزی آستارا مقابل میهمان هم استانی خود به یک پیروزی با ارزش دست یافت.

به گزارش وارش اسپرت و به نقل از ایسنا ، تیم شهرداری بندر مرزی آستارا، یکی از نمایندگان استان گیلان در زیر گروه لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور، تیم سبحان داروی رشت را با نتیجه 3 بر 1 شکست داد و رقم امتیازات خود را به 7 رساند و در رده سوم لیگ 13 تیمی قرار گرفت.

این دیدار رأس ساعت 14 و 45 دقیقه امروز (8 آبان 1395) با قضاوت سیامک شرفی، سعید دلیر و افشین شهبازی (از استان اردبیل) و حسین لاله کار (از استان گیلان)، در میان دیدگان بیش از یک هزار تماشاگر استادیوم وحدت آستارا آغاز شد.

در این دیدار یاشین سزاوار (دقیقه 75)، امین باورزاد (دقیقه 85) و توحید هاشمی (دقیقه 93) برای تیم آستارا و پژمان ثباتی (دقیقه 5) برای تیم سبحان دارو گلزنی کردند.

این دیدار پر برخورد، 2 کارت قرمز و 4 کارت زرد برای نماینده رشت و 2 کارت زرد برای نماینده آستارا به همراه داشت.

مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم باشگاه های کشور در 5 گروه 13 تیمی برگزار می شود و در پایان از هر گروه 2 تیم به مرحله دوم صعود می کند. تیم های سوم و چهارم هر گروه در لیگ سه ماندگار می شوند و سایر تیم ها به لیگ استانی سقوط می کنند.

 

مشاهده خبر کامل

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.