فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

هرندی: داماش توانایی بازگشت به لیگ برتر را دارد

۰۴ مهر ۱۳۹۵

 

دیار وارش: داماش با توجه به ورود افراد فوتبالی به این تیم توانایی بازگشت به لیگ برتر را دارد.

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، امید هرندی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به حضور افراد متخصص در اطراف تیم داماش در مورد وضعیت داماش اظهار داشت: با توجه به حضور افرادی همچون مجید جهانپور، اسماعیل حاجی‌پور و محمدمهدی الطافی در تیم داماش می‌توان به روند عملکرد تیم داماش خوشبین بود.

سرمربی سابق داماش افزود: یکی از کارهای مثبت در امر مدیریتی داماش حضور افراد با تجربه در هیئت مدیره باشگاه داماش است که می‌توانند در تصمیمات فوتبالی برای این تیم مثمرثمر باشند و تصمیمات کلان در امر فوتبال با توجه به وجود هیئت مدیره قوی می‌تواند عمق بیشتری پیدا کند.

سرمربی سابق داماش با بیان اینکه شناخت زیادی از بازیکنان جدید داماش ندارد درباره اهمیت حضور هواداران داماش گفت: مهمترین عامل در بازی هر تیم، هواداران هستند که می‌توانند قبل و بعد از هر دیداری نقش تعیین کننده‌ای در روند تیم داشته باشند و بازیکنان باید ابتدا به ارمغان آوردن شادی برای هواداران را مورد توجه خود قرار دهند.

هرندی با تاکید بر غنیمت دانستن حضور داماش در لیگ دسته دوم در مود روند جذب بازیکنان داماش توضیح داد: بسیاری از بازیکنان داماش سابقه حضور در تیم‌های خوب دسته یک و حتی لیگ برتری را دارند و حضور بازیکنان با تجریه می‌تواند برای این تیم بسیار تاثیرگذار باشد.

سرمربی سابق داماش با اشاره به صعود داماش از دور اول مسابقات درباره دور دوم مسابقات اظهار داشت: مسابقات در دور دوم با چالش‌های زیادی برای تیم داماش همراه خواهد بود و تجربه بازیکنان داماش که یکی از سلاح‌های پنهان این تیم است می‌تواند به کمک این تیم بیاید.

هرندی با اشاره به سوابق حاجی‌پور در سیاست در مورد حضور وی در امور ورزشی بیان کرد: حاجی‌پور در امر ورزش در گذشته توانسته توانایی‌های خود را نشان دهد و در تیم استقلال رشت نیز توانایی‌های خاص خود را نشان داد.

سرمربی سابق تیم داماش افزود: بسیاری از افراد حاضر در ورزش کشور سیاسی هستند و بخش مدیریتی در فوتبال ایران باید به‌دلایل مختلف سیاسی باشند لذا فوتبال به مدیری با عقبه ورزشی و سیاسی نیاز دارد.

هرندی با اشاره به توجه ویژه داماش به تیم‌های هم‌گروه خود که سابقه حضور در لیگ‌های بالاتر را دارند در مورد لیگ دسته دوم اظهار داشت: بازیکنان داماش برای هماهنگی نیاز به زمان دارند و داماش باید به تیم‌های با عقبه همچون شهرداری بندرعباس یا شهرداری فومن نگاه ویژه کند.

وی با بیان اینکه داماش با سابقه حضور در لیگ برتر با آسان شمردن بازی با تیم‌های قدیمی لیگ دسته دوم  بدون شک به مشکل خواهد خورد افزود: توانایی این تیم در مقابل تیم‌های با سابقه لیگ مشخص می‌شود و با پشتوانه هواداران، این تیم می‌تواند دوباره به لیگ برتر بیاید.

انتهای خبر/

 

مشاهده خبر کامل

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.