فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

سلام به رشت و انزلی

۲۴ آبان ۱۳۹۵

سپیدرود صدرنشین است و ملوان سایه به سایه تعقیبش می‌کند. این اتفاق یک پیام روشن دارد: در فوتبال گیلان از پول خبری نیست اما تا بخواهید لیاقت هست.


بازگشت سپیدرود به صدر جدول و پیروزی‌اش در کرمان ما را به تحسین وا‌می‌دارد، اول به تحسین علی نظرمحمدی که با دست خالی یک تیم بزرگ ساخته است و بعد به تحسین بازیکنان سپیدرود که حالا مردان محبوب در فوتبال رشت هستند.
سپیدرود تا اینجا کار بزرگی کرده که بدون مالک و مدیرعامل و بدون بودجه و در اوج بحران‌های مالی به صدر جدول رسیده. بالانشینی دو تیم از گیلان در لیگی که تیم‌های متمولی همچون خونه به خونه، بادران، مس کرمان و... دارد، نشان می‌دهد که فوتبال در گیلان چه استعدادهایی دارد.


در لیگ یک، گل‌گهر، اکسین و خونه به خونه تیم‌هایی هستند که برای رسیدن به بالای جدول تلاش می‌کنند. فاصله آنها تا صدر فاصله عمیقی نیست و این خطر برای سپیدرود و ملوان وجود دارد که جایگاه‌شان را به رقبا بدهند.


در این میان خونه به خونه که سرمایه‌گذاری بزرگی برای رسیدن به لیگ برتر کرده، از رقبای گیلانی‌اش عقب افتاده و عجیب اینکه علیرضا مرزبان می‌خواهد با مصاحبه‌های پی‌ در ‌پی این عقب‌افتادگی را جبران کند.

ایران ورزشی

 

مشاهده خبر کامل

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.