فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

سرخ‌های رشتی و تثبیت جایگاه در صدر لیگ یک

۳۰ آذر ۱۳۹۵

به گزارش وارش اسپرت-پایگاه خبری تحلیلی ورزش گیلان و به نقل از ورزش سه ، شاگردان علی نظرمحمدی موفق شدند جدال معوقه خود برابر اکسین البرز را که پیش از این به دلیل بارش شدید برف در رشت، تعلیق شده بود، به سود خود خاتمه دهند و جایگاه خود در صدر جدول را تثبیت کنند.

اکسین البرز که امروز فیروز کریمی را روی نیمکت خود می دید، در دقیقه 21 موفق شد توسط اسماعیل فرهادی به گل دست یابد و امیدوار به کسب امتیاز از این بازی شد اما پویا نزهتی خیلی زود و در دقیقه 25 بازی را به تساوی کشاند و سهیل حق شناس نیز توانست در همان نیمه اول با گلی دیدنی سپیدرود را به برتری برساند. این نتیجه در نیمه دوم هم پایدار ماند تا در نهایت سپیدرود با این پیروزی و کسب 34 امتیاز و 4 امتیاز اختلاف با جدی ترین رقیب خود در صدر جدول قرار گیرد و قهرمانی نیم فصل را جشن بگیرد.

اکسین البرز که ابتدا فصل را قدرتمند شروع کرده بود با نتایج ضعیفی که طی هفته های اخیر کسب کرده اکنون در رده دهم جدول با 23 امتیاز حضور یافته است.

ترکیب سپیدرود رشت را در این بازی سید محمد حسینی، هادی موسوی، هادی تامینی، شایان مصلح، رضا الماس خاله، محمد رستمی، حسین کعبی، رضا مهدوی، پویا نزهتی، میلاد قربانزاده و سهیل حق شناس تشکیل دادند.

نیم فصل دوم لیگ دسته اول آزادگان از 17 دی ماه بار دیگر پیگیری خواهد شد و تیم ها به دنبال کسب جواز صعود به لیگ برتر خواهند بود.

 

مشاهده خبر کامل

 

کلمات کلیدی رشت سپیدرود فوتبال لیگ یک

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.