فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

برترین شطرنجبازان گیلان تجلیل شدند

۱۰ مهر ۱۳۹۵

برترین شطرنجبازان استان گیلان طی آیینی تجلیل و تقدیر شدند.

به گزارش وارش اسپرت به نقل از ایرنا ، در این مراسم که جمعه شب با حضور مسئولان اداره ورزش و هیات شطرنج استان گیلان در مجموعه ورزشی یادگار امام رشت برگزار شد ، از 21 شطرنجباز و داور برتر شطرنج استان گیلان تجلیل و تقدیر شد .
بر این اساس و در جریان این مراسم ، امیررضا پوررمضانعلی به عنوان بهترین شطرنجباز سال 94 ، سید خلیل موسوی به عنوان بهترین شطرنجباز شهرستانی ، آرش طاهباز به عنوان بهترین شطرنجباز رده سنی جوانان و سینا رضایی پور به عنوان بهترین شطرنجباز رده سنی نوجوانان مورد تجلیل قرار گرفتند.
همچنین از شاهین ساده به عنوان با اخلاق ترین شطرنجباز ، بورسا تسلیمی به عنوان پدیده شطرنج گیلان در سال 94 ، آراد نظری به عنوان برترین شطرنجباز نوجوان حاضر در جام خزر و علی راستبد به عنوان برترین شطرنجباز جوان حاضر در مسابقات جام خزر تجلیل شد.
محدثه علیجان زاده به عنوان برترین شطرنجباز بانوی گیلان ، پرنیان قمی به عنوان برترین شطرنجباز دختر نوجوان ، زهرا فرح وشی به عنوان برترین شطرنجباز دختر خردسال و عسل ابراهیمی به عنوان برترین پدیده شطرنج بانوان گیلان معرفی و تقدیر شدند.
همچنین ارسلان زرین فام به عنوان بهترین مربی از نظر کسب نتایج شطرنجبازان تحت پوشش ، سید حامد موسویان به عنوان بهترین مربی از نظر اعزام فعالیت برون استانی و برون مرزی ، سید میلاد موسوی به عنوان بهترین مربی شهرستانی ، فریبا باقرزاده به عنوان بهترین مربی بانوان ، هانیه علی اکبری به عنوان بهترین مربی در بخش آینده سازان معرفی شدند و مورد تجلیل قرار گرفتند.
حمیدرضا جدیدی به عنوان بهترین داور در بخش آقایان و شهره بیات نیز به عنوان بهترین داور شطرنج در بخش بانوان ، حسن جوینده به عنون بهترین شطرنجباز پیشکسوت آقایان و راضیه یوسفی به عنوان بهترین شطرنجباز پیشکسوت بخش بانوان انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند.
همچنین شهرستان های لاهیجان ، بندرانزلی و بخش خمام رشت به عنوان برترین هیات های شطرنج استان گیلان در سال 94 انتخاب و مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند . / پایان خبر

 

مشاهده خبر کامل

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.