فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

پیروزی ملوان ، شکست سپیدرود در آغاز دور برگشت لیگ دسته اول کشور

۱۸ دی ۱۳۹۵

دیار وارش: تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با پیروزی و تیم سپیدورد رشت با شکست دور برگشت مسابقات لیگ دسته اول کشور جام آزادگان را آغاز کردند.
به گزارش وارش اسپرت -پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان ، هفته اول از دور برگشت رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور از عصر جمعه آغاز شد که نمایندگان گیلان یک پیروزی و یک شکست کسب کردند .
بر این اساس و در بازی های انجام شده ، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی برابر حریف خود به برتری رسید و تیم فوتبال سپیدرود رشت برابر حریفش متحمل شکست شد.
تیم های فوتبال سپیدورد رشت و ملوان بندانزلی دو نماینده گیلان در این مسابقات ، در دور رفت این رقابت ها نتایج قابل قبولی را کسب کردند و توانستند به ترتیب در رتبه های اول و دوم جدول قرار گیرند و یکی از شانس های صعود به لیگ برتر باشند .
با این وجود ، هر دو تیم در آغاز دور برگشت این مسابقات با تفکر کسب پیروزی به میدان رفتند تا با کسب سه امتیاز هفته اول این رقابت ها ، علاوه بر اینکه صدرنشینی خود را ادامه دهند ، فاصله خود را نیز با سایر رقبا افزایش دهند اما در نهایت فقط ملوان توانست حریفش را شکست دهد و به یک امتیازی سپیدرود در صدرجدول برسد و تیم سپیدورد رشت نیز با شکست در این مسابقه ، فاصله اش را با سایر رقبا کم کرد.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته اول از دور برگشت این رقابت ها ، در ورزشگاه تختی انزلی رو در روی تیم فوتبال آلومینیوم اراک قرار گرفت که در نهایت موفق شد با نتیجه یک بر صفر حریفش را شکست دهد تا همچنان یکی از مدعیان صعود به رقابت های لیگ برتر باقی بماند .
در نیمه اول این مسابقه ، گرچه تیم فوتبال ملوان بندرانزلی برتر از حریف خود ظاهر شد اما سرانجام این نیمه با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت اما در نیمه دوم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به گل برتری دست یافت تا به یک پیروزی خانگی دیگر دست یابد .
تنها گل این مسابقه را ، حسین قنبری بازیکن تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در دقیقه 70 و با یک ضربه دقیق از پشت محوطه هیجده قدم به ثمر رساند تا تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بتواند این مسابقه را با پیروزی به اتمام برساند .
اما تیم فوتبال سپیدرود رشت دیگر نماینده استان گیلان در رقابت ها لیگ دسته اول ، در هفته اول از دور برگشت این رقابت ها در تهران به مصاف تیم بادران رفت که در نهایت با نتیجه یک بر صفر مغلوب حریف خود شد .
تیم فوتبال سپیدرود رشت که با توجه به مشکلات مالی شدید و همچنین نداشتن مدیر و مالک ، تاکنون در رقابت های لیگ دسته اول نتایج بسیار خوبی کسب کرده و در بین تیم های مدعی و مطرح ، در صدر جدول قرار دارد ، در این دیدار نتوانست امتیاز کسب کند .
در نیمه اول این مسابقه هر دو تیم فوتبال بادران تهران و سپیدرود رشت یک بازی متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند تا این نیمه بدون رد و بدل شدن گلی با نتیجه مساوی به پایان برسد .
در نیمه دوم نیز این 2 تیم یک بازی برابری را ازخود به نمایش گذاشتند و این دیدارمی رفت که با نتیجه مساوی به پایان برسد اما در دقایق پایانی این مسابقه، تیم بادران تهران به گل دست یافت تا تیم سپیدرود رشت با شکست تهران را ترک کند .
تا پایان هفته هیجدهم از رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، تیم فوتبال سپیدرود رشت با کسب 34 امتیاز همچنان صدرنشین است ، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نیز با کسب 33 امتیاز در مکان دوم قرار دارد و تیم فوتبال گل گهر سیرجان با کسب 32 امتیاز در رتبه سوم جدول قرار دارد.
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزاگان ، 18 تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگست در یک گروه با هم به رقابت می پردازند . 

/ایرنا

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.