فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

گیلان میزبان مسابقات بین المللی کاراته

۲۰ دی ۱۳۹۵

گیلان در سال جاری میزبان سه مسابقه بین المللی کاراته است.

به گزارش وارش اسپرت - پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان ، اسفندیار زیال افزود: دو مسابقه بین المللی کاراته در بهمن ماه سال جاری و یک مسابقه بین المللی کاراته نیز ، اسفند سال جاری و در سبک های مختلف در گیلان برگزار خواهد شد .


وی اظهار کرد: بر این اساس ، مسابقات کاراته سبک ایشین ریو از روز هفتم بهمن ماه سال جاری به میزبانی شهرستان رشت و با حضور زبده ترین کاراته کاران این سبک از ایران و همچنین کشورهای خارجی به مدت دو روز برگزار می شود .


وی ادامه داد: همچنین مسابقات کاراته بین المللی سبک اینویی نیز روز ۲۹ بهمن ماه سال جاری با حضور ورزشکاران این سبک از ایران و چند کشور خارجی در شهرستان تالش استان گیلان برگزار خواهد شد .


رئیس هیات کاراته استان گیلان بیان کرد: مسابقات کاراته بین المللی سبک کیوکوشین نیز از روز ۱۹ اسفند ماه سال جاری به میزبانی رشت و با حضور کاراته کاران این سبک از ایران و کشورهای حاشیه خزر برگزار می شود .


زیال خاطرنشان کرد: علاوه بر میزبانی سه دوره مسابقه بین المللی کاراته طی ماه های بهمن و اسفند سال جاری در گیلان ،مسابقات کاراته قهرمانی بزرگسالان کشور نیز از روز ۱۹ بهمن ماه سال جاری به میزبانی رشت در این استان برگزار خواهد شد .
در استان گیلان بیش از هفت هزار ورزشکار به صورت سازمان یافته در رشته رزمی کاراته ، در سبک های مختلف و در دو بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف فعالیت دارند. / ایرنا

 

مشاهده خبر کامل

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.