فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

یک رشتی تبار سرمربی وردربرمن آلمان شد

۱۲ مهر ۱۳۹۵

Alexander-Nouri-yJRZzBm

دیار وارش: الکساندر نوری که به طور موقت جایگزین ویکتور اسکریپنیک اخراجی شده بود، رسما به عنوان سرمربی وردربرمن منصوب شد.

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، الکساندر نوری که از پدری رشتی در آلمان متولد شده است، درحالی سرمربی وردربرمن شد که پیش از وی هیچ ایرانی در سطح نخست فوتبال اروپا تجربه سرمربی گری را در کارنامه خود نداشته است.

الکساندر نوری متولد ۲۹ مرداد ۱۳۵۸، در بوکستهوده آلمان است. پدر وی زاده شهر رشت است و در گذشته فوتبالیست بوده و مادر او نیز آلمانی است.

الکساندر در تمامی رده‌های سنی پایه تیم‌های ملی ایران سابقه بازی دارد و در مجموع با پیراهن تیم‌های ملی ایران ۲۹ بازی کرده و ۳ گل زده است. او در سال ۲۰۰۵ توسط برانکو ایونکوییچ به اردوی تیم ملی ایران در انگلیس دعوت شد ولی به دلیل مصدومیت نتوانست تیم ملی ایران را همراهی کند. وی همچنین سابقه ۷۰ بازی با پیراهن باشگاه ورزشی وردر برمن را در کارنامه دارد.

فرانک باومن مدیر ورزشی وردربرمن درباره سرمربی جدید این تیم می گوید:" با حضور نوری ما امیدواریم که تیم پیشرفت داشته باشد. در فصل تابستان افراد زیادی از جمله بازیکنان و کادرفنی در باشگاه تغییرات زیادی داشتند و به همین دلیل نمی توانستیم به دنبال فرد جدیدی در خارج از باشگاه برای هدایت تیم باشیم. عملکرد نوری در سال های اخیر نشان می دهد که می تواند در شرایط سخت به تیم کمک زیادی کند و ما از این نظر نسبت به او اعتماد داریم. او فردی با اهداف بلندپروازانه است که ما به او برای به موفقیت رسیدن اعتماد ویژه ای داریم و از او پشتیبانی کامل انجام می دهیم." / پایان خبر

 

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.