فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

هدایتی وعده کمک مالی به سپیدرود داد

۱۲ مهر ۱۳۹۵

دیار وارش: در روزهای اخیر تمرینات تیم سپیدرود به دلیل مشکلات شدید اقتصادی تعطیل شده بود و در ادامه اعتصاب بازیکنان سپید رود ،این تیم درجام حذفی نیز شرکت نکرد.
به گزارش وارش اسپرت به نقل از ورزش سه، روز گذشته مدیرکل ورزش و جوانان گیلان طی نامه ای مسوولیت تیم سپید رود را به هیات فوتبال گیلان واگذارکرد و رییس هیات فوتبال مذاکراتی را با خریداران احتمالی سپید رود آغاز کرده است.درپی این اتفاقات و شرایط وخیم مالی بازیکنان سپید رود علی نظر محمدی تماسی با حسین هدایتی برقرار کرد تا بتواند با کمک هدایتی تیمش را ازبحران فعلی خارج کند.نظرمحمدی سالیان پیش بازیکن استیل آدین تحت مدیریت هدایتی بود و حسین هدایتی به درخواست نظرمحمدی پاسخ مثبت داد و قرارشد طی 48 ساعت آینده کمک مالی خوبی  را درختیار سپیدرود قراردهد.همچنین رقم دیگری را بعد از ایام تاسوعا و عاشورا به بازیکنان و کادر فنی سپیدرود بپردازد.

هدایتی با توجه به تعلق خاطرش به پیراهن قرمز باشگاه سپید رود و علاقه اش به طرفداران فراوان این تیم پیش ازاین نیز درفصل گذشته مبلغ 100 میلیون تومان دراختیار کادرفنی وقت سپید رود قرارداده بود.شرط هدایتی برای کمک مالی تازه به سپید رود ،در گفت و گو با علی نظر محمدی اینگونه مطرح شده که بازیکنان به تمرینات برگردند و با قدرت برای حفظ جایگاه سپید رود دربالای جدول لیگ یک تلاش کنند. /پایان خبر

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.