کاکوهاست
فروشگاه وارش اسپرت
آل‌اشپورت
گیلان مشعل

اسامی داوران هفته پنجم لیگ دسته دوم اعلام شد

۱۵ مهر ۱۳۹۵

دیار وارش: اسامی داوران قضاوت کننده در هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتبال اعلام شد.
به گزارش وارش اسپرت- تارنمای هواداران داماش گیلان، از سوی دپارتمان داوری اسامی داوران قضاوت کننده در هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتبال اعلام شد.
 هفته پنجم: جمعه  16 مهر95
نماینده یاسوج (زاگرس) - برق جدید فارس - ساعت15- ورزشگاه تختی یاسوج
احمد عبدالخالقی – مجتبی فراهانی – محسن بابایی – رضا مرادی – ناظر: صفدر احمدی
گیتی پسند(سپهر نقش جهان) - کیمیافرآیند تهران- ساعت15- ورزشگاه متعاقبأ اعلام می شود
علیرضا جلالی – محمدحسن محمدی – وحید امیری – محمد مومنی – ناظر: ایرج نظری
شهرداری اراک - بعثت کرمانشاه- ساعت15:15- ورزشگاه 5 مرداد اراک
علیرضا هدایتی – دانیال باشنده – جعفر جعفری – آرمان سمیعی – ناظر: رضا دهقان
کارون (اروند خرمشهر) خوزستان - شهرباران تهران- ساعت15:30- ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر
حسین خیرده – ارحام نصیری – عدنان پیروی – رضا کریمی – ناظر: عبود سنگاشکن
شنبه 17 مهر 95

قشقایی شیراز - نفت و گاز گچساران- ساعت:15- ورزشگاه حافظیه شیراز
حسین اداوی – محمدتقی حیدرپور – رسول سلیمی – میثم عابدینی
آلومینوم هرمزگان- شاهین توسعه (بانی گستر) کیش - ساعت14:45 – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
علی آقاجری – صادق رستمی – رمضان علی پور – عارف توسلی – ناظر: علیرضا کناری
شهید کریمی جویبار – شهرداری کاشان – شهدای واسوکلا – جویبار – ساعت 15
محمد جلیلوند – مسیب یونسی – میلاد عوض زاده – میثم صفاری – ناظر: بهرام کیانی
کارا شیراز- شهرداری همدان - ساعت15 – ورزشگاه بعثت شیراز
عبدالکریم حیدری – حمید افشون – محمد شجاعی – حسن علمداری – ناظر: رحیم مهرپیشه
شهبازنوژن البرز - نفت امیدیه- ساعت15- ورزشگاه انقلاب کرج
مرتضی منصوریان – امین زاهدی – محمدحسین زاهدی – سعید رضایی – ناظر: بهرام مهرپیما
شهرداری فومن-بادران نوین تهران- ساعت15 – ورزشگاه آزادی فومن
رضوان سرشار – محمد شاکر – مهدی نورمحمدی – امیر معصومی – ناظر: محمدحسین فلاح
استقلال ابی ب تهران- نفت نوین آبادان- ساعت 15 – ورزشگاه اتکا تهران
مصطفی بینش – وحید سیفی – محمد حیدری – هادی صحرایی – ناظر: حمید نظری
شهرداری (آبی پوشان) اردبیل- نماینده گیلان (داماش گیلانیان)- ساعت15:15- ورزشگاه تختی اردبیل
جواد بیگدلی – هاشم خدابنده – اصغر ملکی – فرهاد امینی – ناظر: علی اکبر جهانی
کاسپین قزوین- شهرداری تبریز - ساعت15:15 – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
عبدالحسین باستان – امیر قاسمی – سینا رعنا – پیمان حمداله پور – ناظر: محمد دوستی
شهرداری ارومیه-شهرداری ماهشهر- ساعت15:15 – ورزشگاه خانه جوان ارومیه
سعید حبیبی – میثم جعفری – رضا سیدمحمدی – میثم دستجردی – ناظر: محمد پیروزرام
پاس همدان- هف سمنان - ساعت 15:15 – ورزشگاه قدس همدان
اشکان رضایی مقدم – هیوا بهمنی – هیمن نوربخش – فرزاد منصوری – ناظر: مجید ویشگاهی
شاهین ماهشهر- نیروی زمینی تهران - ساعت15:30 – ورزشگاه شهدا ماهشهر
سعید باهنر – موسی مه آبادی – رشید پردل – محمد جواد عبدالهی – ناظر: علی خواجه کولکی
(شاهین) شهرداری بوشهر- سردار بوکان - ساعت16 – ورزشگاه بهشتی بوشهر
اسماعیل بابلی – محمد نوری – حسین اقدامی – حسن شفیعی – ناظر: رسول استادزاده
پتروکیان شوشتر- شهرداری بندرعباس- ساعت15:30- ورزشگاه تختی شوشتر
مهدی خانپور – مجید سربندی – رضا بابارئیسی – داود فروزنده – ناظر: حسین معتمدی

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.