فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

پیروزی سپیدرود رشت مقابل مس رفسنجان

۱۶ مهر ۱۳۹۵

دیار وارش: در ادامه رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، تیم سپیدرود رشت برابر مس رفسنجان پیروز شد.

به گزارش وارش اسپرت به نقل از ایرنا در این مسابقه که عصر جمعه برگزار شد ، تیم فوتبال سپیدرود رشت با نتیجه یک بر صفر برابر تیم فوتبال مس رفسنجان به برتری رسید.
این مسابقه ، از هفته نهم رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، در ورزشگاه شهید عضدی رشت و در حضور حدود هشت هزار تماشاگر برگزار شد .
در جریان این مسابقه و در نیمه اول ، تیم فوتبال سپیدود رشت با حمایت طرفداران خود بر بازی تسلط داشت و موفق شد در همین نیمه به گل برتری دست یابد.
در دقیقه بیستم این دیدار ، میلاد قربانزاده بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت با یک ضربه سر زیبا و دقیق ، توانست تنها گل این مسابقه را به ثمر برساند .
در نیمه دوم نیز هر دو تیم سپیدرود رشت و مس رفسنجان فرصت های گلزنی داشتند اما در نهایت این نیمه بدون گل پایان یافت تا این دیدار سرانجام با برتری یک بر صفر سپیدرود رشت خاتمه یابد .
قضاوت این مسابقه را امیر عرب براقی با کمک های مهدی عالیقدر و اسد حاج محمد بر عهده داشتند که در جریان این دیدار، امیرحسین موسی زاده از مس رفسنجان و حسین کعبی از تیم سپیدرود رشت کارت زرد دریافت کردند .
تیم فوتبال سپیدود رشت با این پیروزی در پایان هفته نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور ، با کسب 20 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفت و مس رفسنجان نیز با کسب چهار امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار دارد.
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، 18 تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند . / پایان خبر

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.