فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

برتری تیم ملی کاراته امید ایران برابر منتخب گیلان

۱۷ مهر ۱۳۹۵

دیار وارش : تیم ملی کاراته امید زیر 21 سال ایران برابر منتخب گیلان در یک دیدار تدارکاتی و دوستانه به برتری رسید.

به گزارش وارش اسپرت به نقل از ایسنا، تیم ملی کاراته امید زیر 21 سال ایران برابر منتخب گیلان در یک دیدار تدارکاتی و دوستانه در جریان برپایی چهارمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کاراته امید زیر 21 سال ایران به برتری رسید.

در این دیدار تدارکاتی که در محل آکادمی کاراته گیلان در رشت برگزار شد،تیم ملی کاراته زیر 21 سال ایران موفق شد با نتیجه هشت بر هفت برابر منتخب گبلان به برتری دست یابد .

در این دیدار تدارکاتی، دو تیم در 15مسابقه رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت کاراته کاران ملی پوش هشت پیروزی کسب کردند و منتخب گیلان نیر در هفت مسابقه به برتری رسیدند.

در چهارمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کاراته زیر 21 سال ایران که از سه شنبه در رشت آغاز شده، 14 کاراته کار از استان های قم،کرمان،گیلان،مرکزی، تهران، مازندران،فارس،قزوین و کرمانشاه حضور دارند.

این اردو در شش وزن و به سرمربیگری محمد بهرامی و مربیگری سعید حسنی پور از گیلان و حسن شاطرزاده به مدت یک هفته در رشت ادامه می یابد.

تیم ملی کاراته زیر 21 سال ایران خود را برای شرکت در پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا که آذرماه سال جاری در کشور اندونزی برگزار می شود، آماده می کند. / پایان خبر

 

مشاهده خبر کامل

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.