فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

صدر نشینی شهرداری کلاچای در لیگ فوتبال گیلان

۱۸ مهر ۱۳۹۵

دیار وارش: در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال بزرگسالان باشگاه های استان گیلان و در هفته چهارم این مسابقات تیم شهرداری کلاچای با غلبه بر تیم رهگستران لنگرود به روند صدر نشینی خود در لیگ ادامه داد.

به گزارش وارش اسپرت به نقل از ایرنا ، در این دیدار که عصر شنبه در آسمانی نیمه ابری در زمین ورزشی شهرداری کلاچای و با حضور معدود تماشاگران حاضر در ورزشگاه این شهر برگزار شد تیم میزبان با نتیجه پر گل چهار بر صفر حریف خود را با شکست بدرقه کرد.
هنوز بازی روند عادی و طبیعی خود را طی نکرده بود که دروازه تیم میهمان باز شد ،ارسال کرنر از جناح راست روی دروازه رهگستران لنگرود کافی بود تا توپ به حسین برزگر مدافع پیش تاخته شهرداری کلاچای برسد و او از فاصله نزدیک و با شوت سنگین دروازه میهمان را گشود این گل در دقیقه سه بازی به دست آمد.
تیم شهرداری کلاچای برای رسیدن به گل دوم کافی بود تا پنج دقیقه صبر کند و در دقیقه هشت بازی برای دومین بار دروازه تیم رهگستران لنگرود گشوده شد این گل را بهمن اسماعیل زاده با اشتباه محرز مدافعین حریف با شوت زمینی و به دور از دسترس دروازه بان به گل تبدیل کرد..
تیم رهگستران لنگرود پس از دریافت گل دوم کمی خود را در زمین بازی هماهنگ تر کرد و موقعیت های نصف و نیمه ای روی دروازه میزبان ایجاد کرد اما نتوانست موقعیت های به دست آمده را تبدیل به گل کند تا اینکه باز هم این تیم میزبان بود که اندوخته های خود را به عدد سه افزایش داد و میلاد محمد باقری بازیکن تیم شهرداری کلاچای از فاصله نسبتا دور دروازه تیم میهمان را گشود و کاری از دست دروازه بان بر نیامد و توپ به درون دروازه غلتید دروازه بان تیم رهگستران لنگرود روی این شوت دید کافی نداشت و شوت سنگین بازیکن شهرداری کلاچای در میان شلوغی و تجمع بازیکنان دو تیم به گل سوم برای شهرداری کلاچای تبدیل شد.
بازی در نیمه نخست با برتری سه بر صفر تیم میزبان پایان یافت.
اما با شروع نیمه دوم بازی و در دقیقه 46 شوت سنگین بازیکن شهرداری کلاچای را دروازه بان رهگستران لنگرود با واکنش عالی به کرنر فرستاد تا اینکه باز هم این تیم شهرداری کلاچای بود که در دقیقه 68گل چهارم را وارد دروازه میهمان کرد که به دنبال ارسال کرنر از جناح راست روی دروازه حریف سینا شهبازی با ضربه سر توپ را وارد دروازه رهگستران کرد .
در ادامه تلاش تیم میهمان برای جبران گل های خورده و کاهش اختلاف به نتیجه ای نرسید و این بازی سر انجام با برتری چهار بر صفر شاگردان رامین ایوبی به پایان رسید .
شهرداری کلاچای با این برد و با کسب 12 امتیاز از چهار بازی به تنهایی در صدر باقی ماند.
مربی تیم فوتبال رهگستران لنگرود پس از پایان بازی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت :موقعیت های دو تیم برابر بود اما آنها از موقعیت به دست آمده بهتر استفاده کردند.
حسن شعبان زاده افزود : دریافت گل سوم عملا تا حدود زیادی شیرازه تیم ما را از هم پاشید ضمن این که در این دیدار اگر کمی خوش شانس بودیم می توانستیم موقعیت های به دست آمده را تبدیل به گل کنیم که این طور نشد.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری کلاچای هم پس از پایان بازی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد :بازی در بیشترین دقایق در اختیار تیم ما بود ودر برخی مواقع آنها هم مالکیت توپ و بازی را در اختیار داشتند .
رامین ایوبی افزود :تیم ما از موقعیت های به دست آمده نهایت بهره را برد و موفق شدیم چهار گل به حریف بزنیم و خوشحالم با این برد توانستیم به روند صدر نشینی ادامه دهیم.
در لیگ برتر فوتبال بزرگسالان باشگاه های استان گیلان جام گیل 16 تیم حضور دارند که به صورت رفت و برگشت با یکدیگر مسابقه می دهند. / پایان خبر

 

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.