فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

استارت گیلانی ها با نمایندگان جدید در زیرگروه لیگ سه

۱۸ مهر ۱۳۹۵

دیار وارش:  فصل جدید مسابقات لیگ دسته سوم از امروز با برگزاری دیدارهای هفته اول مرحله زیرگروه این لیگ آغاز خواهد شد

به گزارش خبرگزاری وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، مرحله زیرگروه لیگ دسته سوم از امروز و پس از تعویقی یک هفته ای با برگزاری دیدارهایی در گروه های پنج گانه آغاز خواهد شد و در این میان فوتبال گیلان با سه نماینده جدید در این مسابقات حضور خواهد یافت.سبحان داروی رشت،شهرداری آستارا و مرغ مادر صومعه سرا سه نماینده فوتبال گیلان هستند که هر سه اولین تجربه حضور در مسابقات کشوری را تجربه خواهند کرد.

 

در این میان سبحان داروی رشت که فصل گذشته موفق به قهرمانی در لیگ برتر استان گیلان(جام گیل) شده بود عصر امروز در استادیوم سردار جنگل رشت میزبان شهرداری پارس آباد اردبیل است.تیم فوتبال سبحان داروی رشت که زیرنظر کارخانه داروسازی سبحان رشت فعالیت می کند پس از چندین فصل حضور در مسابقات لیگ استان گیلان از این فصل فرصت حضور در مسابقات کشوری را پیدا کرده است.

 

اما دو نماینده دیگر فوتبال گیلان در این فصل از مسابقات زیرگروه لیگ دسته سوم دو تیمی هستند که به لطف واگذاری امتیاز جواز حضور در مسابقات را به دست آوردند.تیم فوتبال شهرداری آستارا با در اختیار گرفتن امتیاز لیگ دسته سومی این فصل نماینده فوتبال استان گیلان در این لیگ خواهد بود.رییس هیات فوتبال آستارا در خرداد ماه سال جاری با اعلام خبر حضور شهرداری آستارا در لیگ دسته سوم اعلام داشت که با رایزنی هیات فوتبال آستارا و موافقت فدراسیون فوتبال این امتیاز به شهرداری آستارا اختصاص یافته است.شهرداری چی ها در اولین گام عصر امروز مهمان شهدای رزکان کرج هستند.

مرغ مادر صومعه سرا دیگر نماینده گیلان نیز با در اختیار گرفتن امتیاز شهرداری رودسر در این فصل به عنوان نماینده گیلان در مسابقات زیرگروه لیگ سه شرکت خواهد کرد.این تیم که حتی در هفته اول مسابقات لیگ استان گیلان نیز شرکت کرده بود پس از عدم رغبت مسولان رودسری به ادامه تیم داری با در اختیار گرفتن امتیاز لیگ سه ای شهرداری رودسر ناگهان سر از زیرگروه لیگ سه در آورد و امروز نیز در اولین دیدارش در مسابقات کشوری در کرج به مصاف فرید کرج می رود.

لازم به ذکر است که تیم فوتبال چوکای تالش دیگر نماینده فوتبال گیلان در لیگ دسته سوم است که از مرحله دوم وارد جدول مسابقات خواهد شد. / پایان خبر

/ دی اسپورت

 

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.