فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

به دنبال کسب مدال در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی هستم

۲۱ مهر ۱۳۹۵

قهرمان پرش طول جوانان ایران با اشاره به تلاش برای کسب مدال بازی های آسیایی 2018 اندونزی، گفت: متأسفانه امکانات خوبی برای تمرین کردن نداریم و هر هفته سه روز برای تمرین به رشت می آیم، اما این مسئله چیزی از انگیزه من کم نمی‌کند

 به گزارش وارش اسپرت و به نقل از ایسنا، مسعود رهنما در راستای شناسایی استعدادها و تقویت و انگیزه بخشی به قهرمانان جوان گیلانی برای حضور موفق در بازی‌های آسیایی 2018  و المپیک 2020 ژاپن از سانیا بالاجانی قهرمان دوومیدانی دختران جوان ایران تجلیل کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان افزود: تاکنون چندین رقابت و فستیوال استعدادیابی در رشته‌های مختلف و پایدار برگزار شده و به دنبال کشف و شناسایی نخبگان و حمایت از آنها هستیم .

سانیا بالاجانی، دونده گیلانی در ادامه گفت: تمرینات سختی را پشت سر می‌گذارم و به دنبال کسب مدال در بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی هستم تا به قولی که به مدیرکل ورزش و جوانان داده‌ام عمل کنم

قهرمان پرش طول جوانان کشور در ادامه با تشکر از صمد همتی‌نژاد مربی خود گفت: متأسفانه امکانات خوبی برای تمرین کردن نداریم و هر هفته سه روز برای تمرین به رشت می‌آیم، اما این مسئله چیزی از انگیزه من کم نمی‌کند.

وی با تشکر و قدردانی از حمایت مدیرکل ورزش وجوانان گیلان گفت: اگر از ما حمایت شود می‌توانیم پاسخ آن را با کسب مدال و افتخارآفرینی برای وطن‌مان بدهیم .

همتی نژاد مربی این استعداد دوومیدانی نیز با قدردانی از مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: در دوران ورزش ما کسی بعنوان مربی یا مدیرکل نبود تا از ما حمایت کند و امروز من تمام آنچه را تجربه کرده و در ورزش آموزش دیده‌ام را در اختیار جوانان می‌گذارم تا کاستی و ضعفی را حس نکنند و به راحتی بتوانند به کسب افتخار بپردازند.

سانیا بالاجانی دونده 16 ساله اهل اسالم تالش است که در مدت 2 ساله فعالیتش توانسته در رده جوانان مقام اول پرش طول، مقام سوم 100 متر با مانع و مقام چهارم 100 متر سرعت را کسب کند.

 

مشاهده خبر کامل

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.