فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

شهرداری فومن در ماهشهر گلباران شد

۲۳ مهر ۱۳۹۵

دیار وارش: در هفته ششم مسابقات لیگ دسته دوم عصر امروز در ماهشهر شهرداری این شهر موفق شد با 4 گل از سد هم نام فومنی خود بگذرد.
به گزارش خبرگزاری وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، دیدار عصر امروز دو تیم از ساعت 15:15 با قضاوت جواد واحد در استادیوم شهدای ماهشهر برگزار شد.در ابتدا این فومنی ها بودند که خیلی زود توسط گلی که بازیکنان شهرداری ماهشهر به اشتباه وارد دروازه خود کردند از میزبان خود پیش افتادند با این حال تک گل فومنی ها در ادامه کار با 4 گل شهرداری ماهشهر جواب داده شد تا سبزهای فومن شکست سنگینی را در ماهشهر متحمل شوند.لازم به ذکر است که در این دیدار بازیکنان شهرداری فومن یک گل دیگر نیز به ثمر رساندند که توسط کمک داور مردود اعلام شد.

شهرداری ماهشهر با پیروزی در بازی امروز 8 امتیازی شد و با یک بازی کمتر به رده پنجم جدول صعود کرد و از سوی دیگر شهرداری چی های فومنی نیز با شکست سنگین امروز با 7امتیاز تا پیش از برگزاری بازی های فردا به رده هفتم جدول سقوط کردند.

ترکیب شهرداری ماهشهر:

امین جهانمهر- هانی تمیمی- ایمان جعفری- محمد بختیاری- امیر سواری- مهدی سامری- مهدی نعیمی- حامد سلیمانی- حکیم حزباوی پور- محمد پورسواریان- سید علا خلف زاده

ترکیب شهرداری فومن:

حامد راست روان -سعید دلاور -مهیار نازی پور -علیرضا رمضانی -جبار دادفر -مجتبی رستمی -محمد طالبی -مهدی آقا زاده- امیر پاکدل -محسن رحیمی -سید علی یحیی زاده

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.