فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان: دولت توجه ویژه تری به ورزش و سرمایه گذاران داشته باشد

۲۶ مهر ۱۳۹۵

به گزارش وارش اسپرت ، مسعود رهنما روز دوشنبه در آغاز اولین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ورزش به عنوان ضرورتی انکارناپذیر در تامین سلامت جسمی و روانی جامعه اسلامی نقش دارد.
وی خاطرنشان کرد: هفته تربیت بدنی و ورزش فرصتی مغتنم است تا مسئولان با بازنگری در نگاه ساختارمند به فرایند توسعه متوازن کشور ، از بسیاری از هزینه های غیر ضروری جلوگیری کنند .
وی اظهار کرد: با توجه به اینکه ورزش توانایی کاهش بسیاری از بزهکاری های اجتماعی وسلامت جسمی و روانی جامعه را داراست ،باید دولت توجه ویژه تری به ورزش و سرمایه گذاران و خیرین ورزشی داشته باشد .
مدیر کل ورزش و جوانان گیلان بیان کرد : حمایت از بخش خصوصی و فراهم آوردن شرایط لازم برای حضور خیرین ورزشی از الزامات نهادینه شدن ورزش در بین آحاد جامعه است .
مسعود رهنما اضافه کرد: گرچه وزارت ورزش و جوانان قدم های خوبی را در توسعه علمی ورزش برداشته ، اما به نظر می رسد وزیر و همکارانش با ارائه لایحه نظام نامه ورزش به مجلس ، در اولین فرصت باید برای نهادینه کردن ورزش پاک و جلوگیری از حیف و میل بیت المال اقدام کنند .
وی در ادامه به فعالیت های هفته تربیت بدنی و ورزش در گیلان اشاره کرد و گفت : 300 برنامه فرهنگی ورزشی در شهرستان ها و هیات های ورزشی طی هفته تربیت بدنی در گیلان برگزار می شود.
وی افزود: دیدار با نماینده ولی فقیه، استاندار گیلان ،مجمع نمایندگان ،خانواده معظم شهدای ورزشکار ،حضور در گلزار شهدا ،ورزش صبحگاهی عمومی،انعقاد تفاهم نامه با شهرداری ، برگزاری جشنواره بومی و محلی و نشست خبری با اصحاب رسانه ها از مهمترین برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش درگیلان است.
از روز 26 مهر ماه تا دوم آبان ماه سال جاری هفته تربیت بدنی و ورزش نامگذاری شده است که در این هفته برنامه های متنوع ورزشی در کل کشور برگزار می شود.

 

مشاهده خبر کامل

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.