فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
مجلس درگذشت حاج عزیزالله عابدینی در رشت

مجلس درگذشت حاج عزیزالله عابدینی در رشت

این مراسم ابتدا از برابر منزل مرحوم در خیابان پاسداران آغاز و سپس با تشییع جنازه وی تا مسجد صاحب الزمان (عج ) در خیابان اختیاریه ادامه یافت . آنگاه مراسم با مرثیه سرایی و ذکر مصائب اهل بیت (ع) و یاد شهید کربلا و سید و سالار شهیدان " امام حسین (ع) " و یارانش ادامه یافت . تشییع کنندگان سپس جنازه مرحوم حاج عزیزالله عابدینی را تا میدان اختیاریه بر دوش گرفته و از آن جا به بهشت زهراء قطعه 48  در جوار آرامگاه شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس انتقال یافت . مراسم در بهشت زهراء با ذکر آیات قرآن کریم و مداحی اهل بیت (ع ) ادامه یافت و آنگاه پیکر مرحوم حاج عزیزالله در کنج خاک آرام گرفت. در این مراسم اقشار مختلف از جمله جامعه ورزش ایران شرکت نمودند و خانواده عزادار را همراهی و در غم آن ها مشارکت کردند و به همین مناسبت امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه داماش ایرانیان از مشارکت و همراهی  آنان تشکر و قدردانی نمود .
مجالس ترحیم درگذشت حاج عزیزالله عابدینی به شرح ذیل است:
1- جمعه 7 آبانماه ساعت 15/30 تا 17 مسجد صاحب الزمان (عج ) واقع در خیابان اختیاریه  
2- شنبه 8 آبانماه ساعت 15/30 تا 17 مسجد حجة ابن الحسن ( عج ) واقع در خیابان سهروردی شمالی
در ضمن به همین مناسبت مجلس ترحیمی در رشت روز دوشنبه آینده 10 آبانماه از ساعت 15 تا 16/30 در مسجد الجواد (ع) این شهر برگزار می گردد.

عکس های مربوط به مراسم دیروز در ادامه مطلب:

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:داماش ایرانیان

 

 

کلمات کلیدی عزیزالله عابدینی والد مهندس امیر عابدینی مدیرعامل داماش ایرانیان داماش گیلان داماش رشت هواداران داماش عزیزالله عابدینی والد مهندس امیر عابدینی مدیرعامل داماش ایرانیان داماش گیلان داماش رشت هواداران داماش عزیزالله عابدینی والد مهندس امیر عابدینی مدیرعامل داماش ایرانیان داماش گیلان داماش رشت هواداران داماش عزیزالله عابدینی والد مهندس امیر عابدینی مدیرعامل داماش ایرانیان داماش گیلان داماش رشت هواداران داماش

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.