فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
پوشنیک:در گلزنی تاکنون ضعیف بوده ایم

پوشنیک:در گلزنی تاکنون ضعیف بوده ایم

سرمربي تيم فوتبال داماش گيلان گفت: اين تيم بازي به بازي در رقابتهاي ليگ دسته اول باشگاههاي كشور هماهنگ تر و بهتر مي‌شود.

 

ماريان پوشنيك عصر روز جمعه در پايان ديدار تيم‌هاي فوتبال داماش گيلان و تربيت يزد در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: بازيكنان ما در اين ديدار نسبت به چند بازي گذشته خود بهتر عمل كردند اما براي رسيدن به هماهنگي بيشتر، اين تيم به زمان بيشتري نياز دارد.

 

وي گفت: بازيكنان تيم فوتبال داماش گيلان بايد بيشتر و سخت تر كار كنند تا نقاط ضعف خود را پوشش و از طرفي بايد ياد بگيرند كه هدف از فوتبال، گلزني است كه متاسفانه در اين امر تاكنون ضعيف نشان داده اند.

 

پوشنيك افزود: بين خطوط تيم فاصله زياد است و بازيكنان بايد با تلاش بيشتر اين فاصله و همچنين نقاط ضعف خود را كم كنند و اميدوارم كه تا هفته هشتم اين هماهنگي ايجاد شود و نقاط ضعف تيم به حداقل برسد.

متن کامل مصاحبه را در ادامه مطلب مشاهده کنید:


وي در مورد ديدار تيم‌هاي داماش گيلان و تربيت يزد گفت: از نتيجه كسب شده به هيچ وجه راضي نيستم چون تيم فوتبال داماش گيلان تيم برتر ميدان بود و بايد هر سه امتياز را كسب مي‌كرد.

 

وي اظهاركرد: در اين ديدار ما يك ضربه پنالتي را از دست داديم و در چند مورد نيز واكنش‌هاي خوب دروازبان تيم فوتبال تربيت يزد مانع از گلزني بازيكنان تيم ما شد.

 

پوشنيك گفت: ما پس از به ثمر رساندن گل برتري نيز صاحب چند موقعيت گلزني شديم اما بازيكنان به جاي اينكه با يك ضربه دروازه حريف را باز كنند به هم پاس‌هاي بي‌مورد مي‌دادند.

 

سرمربي تيم فوتبال داماش گيلان در ادامه در مورد غيبت چاووشي مهاجم اين تيم گفت: افشين چاووشي بازيكن بسيار خوبي است و غيبت وي در اين ديدار محسوس بود اما تيم نبايد متكي به يك بازيكن باشد و ساير بازيكنان بايد با تلاش بيشتر جاي وي را پر كنند.

 

تيمهاي داماش گيلان و تربيت يزد عصر روز جمعه در هفته سوم از رقابتهاي فوتبال ليگ دسته اول باشگاههاي كشور در ورزشگاه شهيد عضدي رشت، يك بر يك مساوي شدند.

 

کلمات کلیدی داماش گیلان تربیت یزد پوشنیک سرمربی داماش گیلان هواداران داماش داماش گیلان تربیت یزد پوشنیک سرمربی داماش گیلان هواداران داماش داماش گیلان تربیت یزد پوشنیک سرمربی داماش گیلان هواداران داماش داماش گیلان تربیت یزد پوشنیک سرمربی داماش گیلان هواداران داماش

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.