فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
پوشنیک : دو گل ساده و بسیار بد خوردیم

پوشنیک : دو گل ساده و بسیار بد خوردیم

 

به دنبال شکست تیم فوتبال داماش گیلان در برابر مس رفسنجان که روز گذشته اتفاق افتاد ماریان پوشنیک سرمربی داماش گیلان به سوالات سایت داماش در باره این نتیجه و نتایج اخیر داماش گیلان پاسخ گفت .

 

 ماریان پوشنیک معتقد است لیگ لیک مسیر طولانی در پیش دارد و هواداران با صبر و تحمل حتما شاهد نتایج بسیار خوبی در آینده خواهند بود . وی یکی از علل شکست دیروز را مصدومیت چهار بازیکن کلیدی این تیم دانست . گفتگو با ماریان پوشنیک سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان را می خوانید :

 

 س - علت باخت در برابر مس رفسنجان چه بود ؟

پوشنیک : ما بازی خوبی را انجام دادیم و موقعیت های بسیار خوبی برای گل زنی خلق کردیم اما از این فرصت ها استفاده نکردیم اما در مقابل از تیم حریف دو گل ساده و بسیار بد دریافت کردیم اما ما بازی قابل قبولی به نمایش گذاشتیم و فوتبال خوبی بازی کردیم و مشکل اصلی در عدم استفاده از فرصت های گل زنی بود .

 

متن کامل مصاحبه را در ادامه مطلب بخوانید :


س – برخی انتقادها هست که گفته می شود شما از بازیکنان در پست های تخصصی شان استفاده نمی کنید ، آیا این انتقاد را می پذیرید ؟


پوشنیک : من لزومی نمی بینم که به این سوال پاسخ بدهم چون اساسا هیچ مربی ایی چنین کاری نمی کند ، معنای این حرف این است که یک مربی تیم خودش را با دست خودش تضعیف کند . نه ، چنین نیست بلکه میزان و محور استفاده از بازیکنان ، تمریناتی است که در طول هفته و قبل از هر مسابقه انجام می شود و ما بازیکنان را بر همین اساس و بر اساس آمادگی شان در ترکیب اصلی قرار می دهیم . ما در بازی با مس به جز مصدوم های تیم ، از بازیکنانی استفاده کردیم که در برابر سایپا و تربیت یزد استفاده کرده بودیم و به همان شکل هم آن ها را به خدمت گرفتیم بنابراین این اشکال وارد نیست .

 
س – آیا با این نتایج نگران قهر هواداران با تیم نیستید ؟

پوشنیک : من صادقانه و با اخلاص خطاب به هواداران می گویم که ما تلاش داریم تا به بهترین شکل ممکن کارمان را انجام دهیم و در این راه از هیچ کوششی فرو گذار نیستیم و مطمئن باشند که نتایج خوب هم در راه است و باید صبر داشته باشند . هواداران باید تیم را باور داشته باشند و مطمئن باشند باشگاه داماش روزهای خوشی هم در راه خواهد داشت .

 
س – آیا نتایج بازی های اخیر را در جلساتی مورد بررسی قرار می دهید تا معایب احتمالی تیم برطرف شود ؟

پوشنیک : بدون شک این از وظایف باشگاه و کادر فنی تیم است و مطمئن باشید که این کار را با دقت انجام می دهیم و از سوی باشگاه هم پیگیری می شود .

 

س – همه کارشناسان معتقدند که تیم داماش گیلان در مقایسه با تیم های دیگر لیگ یکی از همه بهتر بسته شده و از امکانات بسیار خوبی هم برخوردار است . آیا شما از نظر امکانات مشکلی دارید ؟


پوشنیک : ما هیچ مشکل خاصی از این بابت نداریم . مشکل ما مثل بسیاری از تیم ها مشکل مصدومیت بازیکنان اصلی ما بوده است . ما در این بازی محمد مختاری ، هاملت ، چاوشی و امیری را فقط به دلیل مصدومیت نداشتیم و این مشکلات هم به مرور حل خواهد شد تا مشکلات تیم ما هم برطرف شود .


س – بازی بعدی شما در رشت است در مقابل اتکا گرگان . آیا این بازی نقطه آشتی هواداران با نتایج تیم است ، یعنی این که ان شاء الله بازی را می برید ؟


پوشنیک : ما به راستی در تمام بازی های اخیر بسیار خوب و زیبا فوتبال بازی کردیم و باید همچنین بدانیم که راه لیگ یک راه بسیار طولانی است و ما در بازی های خانگی خود فقط به دنبال برد هستیم و امیدوارم بازی بعدی خود را در رشت ببریم تا هواداران داماش گیلان را شاد کنیم . ما همه تلاش خود را برای این امر مطمئن باشید که بکار می گیریم . 

 

 

منبع : وبسایت داماش ایرانیان

 

کلمات کلیدی داماش گیلان وارش اسپرت پوشنیک داماش گیلان وارش اسپرت پوشنیک داماش گیلان وارش اسپرت پوشنیک داماش گیلان وارش اسپرت پوشنیک

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.