فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
عابدینی : تاکنون تغییری ایجاد نکرده ایم

عابدینی : تاکنون تغییری ایجاد نکرده ایم

 

به دنبال تشکیل جلسات متعدد در باشگاه داماش گیلان در خصوص بررسی نتایج بازی های تیم فوتبال داماش گیلان در چهار هفته اخیر لیگ یک ، امیر عابدینی گفت : ما در حال بررسی روند تیم فوتبال داماش گیلان از آغاز هفته اول تا کنون هستیم و در این رابطه با کادر فنی ، بازیکنان و مسئولین اجرایی تیم و باشگاه جلسات و گفتگوهایی داشته ایم.

 

و این جلسات طی دو روز آینده نیز ادامه خواهد داشت و من تا پایان هفته و برگزاری هفته پنجم و بازی روز جمعه داماش گیلان در رشت هستم تا همچنان مسائل مختلف مورد بررسی قرار گیرد .عابدینی تاکید کرد : ما تا کنون هیچگونه تغییر و تحولی در کادر فنی نداده ایم و در این را بطه هیچ اقدامی انجام ندادیم اما این هم به آن معنا نیست که اگر لازم به تغییراتی باشد ، از آن سر باز می زنیم . اگر لازم باشد و به این نتیجه برسیم که تغییرات در کادر فنی ضروری است و راهی غیر آن نیست از انجام آن شانه خالی نمی کنیم اما در عین حال ما تا کنون به این گزینه نرسیده ایم و منتظر بررسی ها و گفتگوها هستیم تا مشکلات و معایب پیش روی تیم داماش گیلان مرتفع شود . مهندس عابدینی گفت : ما نتیجه بررسی ها و کارشناسی های باشگاه را طی دو روز آینده بهتر می توانیم ارزیابی کنیم .

 


 

منبع : داماش ایرانیان

 

کلمات کلیدی امیر عابدینی داماش گیلان سایت داماش گیلان سایت هواداران داماش گیلان امیر عابدینی داماش گیلان سایت داماش گیلان سایت هواداران داماش گیلان امیر عابدینی داماش گیلان سایت داماش گیلان سایت هواداران داماش گیلان امیر عابدینی داماش گیلان سایت داماش گیلان سایت هواداران داماش گیلان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.