فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
عابدینی: درخشان به هرکسی که پول دارد نزدکتر است!

عابدینی: درخشان به هرکسی که پول دارد نزدکتر است!

 
وارش اسپرت-تارنمای هواداران داماش گیلان: مديرعامل باشگاه داماش در واکنش به صحبت‌هاي محمد رويانيان عليه وي، از مديرعامل پرسپوليس به شدت انتقاد کرد و حرف‌هاي او را از سر عقده دانست!
امير عابديني در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، در واکنش به حرف‌هاي مديرعامل پرسپوليس عليه وي، اظهار کرد: از وقتي رويانيان به فوتبال آمده، بيشترين برخوردها را بين مديران شاهد هستيم. ايشان رفتاري دارد که اين رفتار و گفتارش به نوعي بروز عقده است!

وي ادامه داد: نمي‌دانم رويانيان به دنبال چيست؟ وقتي تيمش مي‌برد بد مي‌گويد، قبل و بعد بازي‌ها بد گويي مي‌کند و از حرف‌هاي ديگران بد برداشت مي‌کند. نمي‌دانم چرا او فکر مي‌کند که مردم بايد در اختيارش باشند و مديران بايد سکوت کنند؟ او به هيچ کسي احترام نمي گذارد و انتظار دارد همه به او احترام بگذارند، چرا فکر مي‌کند پرسپوليسِ او را تافته جدا بافته است؟

عابديني در ادامه از ساير مديران ليگ برتر هم انتقاد کرد و گفت: واقعا براي امثال فتح‌الله‌زاده متاسفم که وقتي از رويانيان پول قرض مي‌کنند، ديگر زبانشان بسته مي‌شود! متاسفانه در شرايط موجود پول حرف اول و آخر را مي‌زند. ما پول نداريم، اما يک دنيا عزت داريم و به کسي اجازه نمي‌دهيم که پا روي حريم ما بگذارد.

 


مديرعامل داماش ادامه داد: چندي پيش گفتم برخي افراد با کفش روي فرش فوتبال قدم مي‌گذارند. منظورم از اين حرف، اخلاق بود و اصلا به رويانيان ربطي نداشت. آن زمان شايعه تباني من و رويانيان مطرح شده بود و حرفم به نفع او بود، ولي او نفهميد و آن مصاحبه بي‌ربط و تند را انجام داد. با اين حال بعد از آن صحبت‌ها باز هم جواب تلفنش را دادم. او به من زنگ زد و گفت که حرف‌هايش را به حساب جنگ‌ زرگري بگذارم! من هم در جوابش خنديدم و گفتم يعني چه که آدم هر چه دلش مي‌خواهد به دوستش بگويد و بعد آن را به حساب جنگ زرگري بگذارد؟ اتفاقا اين حرف ها به جنگ «حيدري نعمتي» شبيه‌تر است!

وي افزود: متاسفانه رويانيان به اين کارهايش ادامه مي‌دهد. مي‌خواهم به او بگويم که "نترس! والله و تالله من به پرسپوليس نمي‌آيم" چون سن، بضاعت و قدرتم ديگر اين اجازه را به من نمي‌دهد. ضمن اين که آلودگي‌هاي فوتبال مرا را از بين برده است.

عابديني در ادامه به رويدادهاي حاشيه‌اي نيمه نهايي جام حذفي اشاره کرد و گفت: داور عالي سوت زد و حق هيچ تيمي را ضايع نکرد. 15 هزار نفر در ورزشگاه بودند و پنج هزار نفر هم بيرون ماندند. اين افراد به خاطر حمايتي که از قويدل کرده بوديد، يک شعار عليه شما دادند. مگر همين‌ها دهها بار عليه ما شعار ندادند؟ نبايد به اين دليل همه چيز را زير سوال ببريم.

وي ادامه داد: متاسفانه نه نصحيت براي رويانيان فايده دارد نه رفاقت، نه صميميت و نه حتي عاطفه. نمي‌دانم با او چه بايد کنيم. آسمان عنايت کرده تا او در اين جايگاه بنشيند و به همه بدبين باشد و از همه بد بگويد. آيا ما روسياهيم که باختيم؟ زدن اين حرف در فوتبال کار درستي است؟

مديرعامل داماش درباره کيفيت بازي تيمش برابر پرسپوليس هم گفت: تيم ما خيلي وقت است که خوب بازي مي‌کند، ولي نتيجه‌ نگرفتن‌ها براي ما دردآور مي‌شود. بازيکنان ما 120 دقيقه با پرسپوليس مساوي کردند که نتيجه‌ خوبي است و در پنالتي‌ها هم طبيعي است که اتفاقات به گونه‌اي خاص رقم مي‌خورد. در پنالتي‌ها يک صدم ثانيه‌ها و 10 سانتيمترها موثر است. اگر ابوذر رحيمي توپش را به تير نمي‌زد ممکن بود همه چيز تغيير کند.

وي ادامه داد: اگر ما فجرسپاسي را در پنالتي برديم، در واقع پنالتي‌ها فجر را شکست دادند نه ما! ديروز هم پرسپوليس ما را نبرد، بلکه ما به پنالتي‌ها باختيم.

عابديني در واکنش به انتقادهاي حميد درخشان از تيم هم گفت: ايشان لطفا از اين اظهارنظرها نکنند. همين‌ها بودند که عليه تيم جوسازي کردند. وقتي رفيق شفيق ايشان که به قول آنها مالک و به نظر من خريدار باشگاه است يک روز قبل بازي عليه من بياينه مي‌دهد، يعني حاضر شده به خاطر دوست خود يعني رويانيان ، داماش را از بين ببرد. هر گاه قويدل مالک باشگاه شد مي‌تواند هر کاري خواست بکند.

وي افزود: درخشان گفته به قويدل نزديکتر است، معلوم است که اين طور است. ايشان به هر کس که پول دارد نزديک‌تر است! من که فروشنده هستم و معلوم است پولي ندارم، ولي قويدل خريدار است و حتما پول دارد.

عابديني درباره انتقال بازي از جمعه به شنبه و انتقادهايي که در اين زمينه مطرح شده بود هم گفت: رويانيان با تاج جلسه‌اي داشته و چنين درخواستي کرده بود. من هم مي‌دانستم که ممکن است چنين شود بنابراين وقتي تاج با من تماس گرفت موافقت کردم. اين کار چند دليل داشت، اول اين که اگر بازي، جمعه برگزار مي‌شد امکان داشت بازي به جاي عضدي در سردار جنگل برگزار شود چون شوراي تامين قبول نمي‌کرد. با اين که بازي در روز غير تعطيل انجام شد کنترل تماشاگران خيلي سخت بود. دومين دليل هم اين بود که چون ما روز هشتم فروردين بازي کرده بوديم، مي‌خواستيم تا بازي با پرسپوليس چند روز وقت داشته باشيم. براي اين تصميم با بازيکنان و کادر فني هم مشورت کرده بودم.

 

 

 

نظرات خود را فقط از کادر نظرات پایین همین صفحه وارد کنید و پس از تائید مدیریت برای مشاهده آن اینجا کلیک کنید
 

 

 

 

 

کلمات کلیدی عابدینی مدیرعامل داماش قویدل درخشان رویانیان مدیرعامل پرسپولیس سایت هواداران داماش عابدینی مدیرعامل داماش قویدل درخشان رویانیان مدیرعامل پرسپولیس سایت هواداران داماش عابدینی مدیرعامل داماش قویدل درخشان رویانیان مدیرعامل پرسپولیس سایت هواداران داماش عابدینی مدیرعامل داماش قویدل درخشان رویانیان مدیرعامل پرسپولیس سایت هواداران داماش

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.