فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
در دیداری تدارکاتی داماش با چهارگل رهپویان رضوانشهر را شکست داد

در دیداری تدارکاتی داماش با چهارگل رهپویان رضوانشهر را شکست داد

 

وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان : تیم فوتبال داماش گیلان در آخرین دیدار تدارکاتی خود رهپویان رضوانشهر را شکست داد .

 

به گزارش وارش اسپرت ، تیم فوتبال داماش گیلان شنبه شب در آخرین دیدار تدارکاتی خود در استادیوم سردارجنگل رشت میزبان تیم دسته دومی رهپویان رضوانشهر بود که در نهایت این دیدار را با 4 گل به سود خود به پایان رساند .

 

گل های داماش در این دیدار که در سه تایم 35 دقیقه ای برگزار شد را افشین چاوشی (دو گل) ، بوباکار کبه و رضا الماسخاله به ثمر رساندند .

 

ترکیب داماش در سه وقت و شرح گل ها در ادامه مطلب


ترکیب داماش گیلان در وقت اول : میلاد فراهانی ، رسول سروش نیا ، علیرضا نظیف کار ، هادی سهرابی ، مرتضی ابراهیمی ، محمدرضا مهدوی ، مصطفی حاجتی ، محمد آبشک ، سعید قدمی ، امین متوسل زاده ، سعید حلافی .

 

ترکیب داماش گیلان در وقت دوم : حبیب دهقانی ، هادی محمدی ، محمد مختاری ، محمد سیاه ، ابوالفضل حاجی زاده ، رضا کاردوست ، روح الله سیف اللهی ، بوباکار کبه ، افشین چاوشی ، مسعود حسن زاده ، سعید قدمی .

 

ترکیب داماش گیلان در وقت سوم : بهنام لایقی فر ، روح الله سیف اللهی (مصطفی حاجتی) ، محمد مختاری (علیرضا نظیف کار) ، هادی محمدی ، ابوالفضل حاجی زاده (مرتضی ابراهیمی)، رضا الماس خاله ، جهانگیر عسگری ، بوباکار کبه ،مسعود حسن زاده ( امین متوسل زاده)، افشین چاوشی ، رضا کاردوست (محمد آبشک ، سعید مرتضوی) .

 

*شرح گل ها

 

دقیقه 15 وقت دوم : فرار تند و تیز سعید قدمی از جناح چپ و سانتر او با اشاره مسعود حسن زاده و ضربه دهانه دروازه افشین چاوشی وارد دروازه رهپویان می شود .

دقیقه 25 وقت دوم : در یک فعل انفعال و روی هد پاس حسن زاده ، کبه با یک ضربه سر گل دوم داماش را وارد دروازه رهپویان می کند .

دقیقه 34 وقت دوم : سانتر روح الله سیف الهی از جناح چپ با ضربه سر چاوشی تبدیل به گل سوم داماش گیلان می شود .

دقیقه 26 وقت سوم : پاس مورب و زیبای افشین چاوشی به رضا الماس خاله می رسد و وی با یک شوت سهمیگن دروازه رضوانشهری ها را برای چهارمین بار باز می کند .

 

*در حاشیه

 

- حدود 400 تماشاگر داماش این دیدار را از نزدیک مشاهده کردند .

- در اواسط وقت سوم دقایقی به علت درگیری بین دو بازیکن بازی متوقف شد . بازیکن رهپویان تکلی خشن بر روی پای علی نظیف کار رفت که با واکنش دو طرف مواجه شد و  در ادامه با برخورد زننده بازیکن رضوانشهر و درگیری بین این دو بازی برای دقایقی متوقف شود .

- سایپا در این بازی جاسوس فرستاده بود! شخصی که از طرف باشگاه سایپا در این بازی و در جایگاه ویژه حاضر بود به فیلمبرداری از این مسابقه و نوشتن نکات مسابقه مشغول بود که با تیزهوشی تماشاگران فیلم او توقیف می شود و کاغذ او نیز از وی گرفته می شود . به نظر می رسد این شخص آنالیزور باشگاه سایپا بوده است .

 

 

 

نظرات خود را فقط از کادر نظرات پایین همین صفحه وارد کنید و پس از تائید مدیریت برای مشاهده آن اینجا کلیک کنید

 

 

 

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.