فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
داماش گیلان ۱-۲ استقلال تهران

داماش گیلان ۱-۲ استقلال تهران

 

وارش اسپرت - تارنماي هواداران داماش گيلان: داماش گيلان نخستين شکست خانگي خود در ليگ برتر سيزدهم را در مقابل استقلال متحمل شد.

به گزارش وارش اسپرت، در چارچوب هفته پنجم رقابت هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي ايران بعد از ظهر پنجشنبه تيم فوتبال داماش گيلان در استاديوم عضدي رشت ميزبان استقلال تهران بود که در نهايت بازي را با نتيجه دو بر يک به مهمان خود واگذار کرد.

 

سياوش اکبرپور در دقيقه 24 و فرهاد مجيدي در دقيقه 68 براي استقلالي ها و امين متوسل زاده دقيقه 16 براي داماشي ها در اين ديدار گلزني کردند . همچنين ابوذر رحيمي و محمدرضا مهدوي هر دو از داماش گيلان بازيکناني بودن که از احمد صالحي قاضي اين مسابقه کارت زرد گرفتند .

داماش گيلان با اين شکست بدون پيروزي و با کسب 3 تساوي و دو شکست پيش از ديدارهاي فردا با يک پله سقوط در رتبه چهاردهم جدول رده بندي قرار گرفت .

 

به ادامه مطلب مراجعه فرمائيد


پنج شنبه بيست و چهارم امرداد ماه نود و دو

داماش 1 ( دقيقه 17 امين متوسل زاده ) - استقلال 2 ( سياوش اكبرپور دقيقه 24، فرهاد مجيدى دقيقه 68)

ليگ برتر، دوره سيزدهم ، هفته پنجم

ورزشگاه دكتر عضدى رشت - تماشاگر: پانزده هزار نفر

داور:احمد صالحي - کمک‌ها: علي ميرزابيگي و محمدرضا اميني.

کارت زرد: ابوذر رحيمى دقيقه 81، محمدرضا مهدوى دقيقه 92 ( داماش)

 

داماش گيلان: حبيب دهقاني، علي رضا نظيف کار، محمد مختارى، هادى محمدى، ابوذر رحيمى، محمد رضا مهدوي، رضا كاردوست( از دقيقه 78 افشين چاوشى)، ابوالفضل حاجى زاده، مسعود حسن زاده ( از دقيقه 78 بوباكار كبه)،امين متوسل زاده، مصطفى حاجتى( دقيقه 70 روح الله سيف الهى)

سرمربي: افشين ناظمي

 

استقلال تهران: مهدي رحمتي،خسرو حيدرى، امير حسين صادقى،حنيف عمران زاده،جواد نكونام، پژمان نورى، سياوش اكبرپور( از دقيقه 93 مهران قاسمى)، محمد قاضى، محمد مهدى نظرى(فرهاد مجيدى از دقيقه 46)، على رضا نيكبخت واحدى( از دقيقه 53 فردين عابدينى) پژمان منتظرى

سرمربي: امير قلعه نوعي

 

شرح بازي: مسابقه داماش با استقلال را بايد نبرد انتقامى قهرمان فصل پيش با تيمى دانست كه توانسته بود در هر دو مسابقه سال گذشته سه امتياز را از قهرمان بربايد و حالا استقلالي ها آمده بودند تا بتوانند با برد در خانه داماش جبران مافات نمايند. هم داماش و هم استقلال با چند مصدوم به اين مسابقه گام گذاشتند و بازگشت نيكبخت به رشت و رودرويى پژمان با رشتى ها از نكات جالب اين مسابقه بود.

 

نيمه نخست: مسابقه با ميدان دارى استقلالى ها شروع شد كه حاصلش چند كرنر پياپى روى دروازه داماش بود. بعد از آن بازى حالت پاياپايى داشت و تا دقيقه پانزده مسابقه تقريبا آرام تر از حد تصور برگزار شد. پس از به ثمر رسيدن گل داماش فشار حملات استقلال فزونى گرفت تا اينكه استقلال به گل تساوى اش دست يافت.

مهمترين موقعيت داماش براى رسيدن به گل دوم در دقيقه 40 حاصل شد كه يك و دو مهدوى را متوسل زاده به زيبايى پاسخ داد اما مهدوى از روى خط شش قدم توپ را به سينه رحمتى كوبيد. استقلال هم مى توانست در واپسين دقايق نيمه نخست گل برترى را وارد دروازه داماش نمايد كه حنيف عمران زاده اين موقعيت را از كف داد.

 

نيمه دوم: اين نيمه با نخستين موقعيت خطرناك مجيدى تازه به ميدان آمده توام شد، سانتر حيدرى با ضربه سر مجيدى همراه شد که دهقانى توپ را مهار نمود. در دقيقه 49 پاس پشت دفاع مهدوى براى متوسل زاده مى توانست رشتى ها را پيش بيندازد كه رحمتى با خروج به موقع مانع گلزنى داماش شد. در دقايق 50 و 51 دو ضربه سرحسن زاده را رحمتى و خط دفاع استقلال دفع نمود.

فرار فرهاد مجيدى در جناح چپ داماش براى قاضى با بى دقتى او به خارج رفت. پس از به ثمر رسيدن گل برترى استقلال آنها سعى در كنترل بازى و از سرعت انداختن مهاجمان داماش نمودند، كه در اين ميان ناظمى با آوردن دو مهاجمش ( چاوشى و كبه) سعى كرد تا جانى تازه به خط آتش تيمش بدهد.

اما به هر روى اين مسابقه با نتيجه دو بر يک به سود آبى هاى تهران پايان يافت تا صدر جدول دوباره آبى شود و داماش با اين باخت خود را بيشتر از هميشه در خطر سقوط زود هنگام به انتهاى جدول مى بيند.

 

شرح گلها:

داماش 1-0 استقلال: هادي محمدي با پاسي بلند به زيبايي توپ را از دفاع به پشت دفاع استقلال فرستاد تا امين متوسل زاده در موقعيت تك به تك به زيبايي دروازه رحمتى را باز نمايد.

داماش 1-1 استقلال: پرتاب بلند اوت توسط نيكبخت در شلوغي محوطه جريمه داماش روى سر نكونام فرود آمد كه ضربه سر او اكبرپور را در يك موقعيت مناسب صاحب توپ كرد تا او گل تساوى استقلال را به راحتى وارد دروازه داماش نمايد.

داماش 1-2 استقلال: پرتاب بلند اوت فردين عابدينى را ابوذر رحيمى ناقص دفع كرد تا فرهاد مجيدى در يك كورس مدافع داماش را از پيش بردارد و مجيدى با يك شوت جاندار دروازه دهقانى را باز نمايد.

 

 

 

نظرات خود را فقط از کادر نظرات پایین همین صفحه وارد کنید و پس از تائید مدیریت برای مشاهده آن اینجا کلیک کنید

 

 

  

 

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.