فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
مهدوی :مستحق شکست برابر پرسپولیس نبودیم

مهدوی :مستحق شکست برابر پرسپولیس نبودیم

وارش اسپرت

محمدرضا مهدوی کاپیتان داماش گیلان که اتفاقا چهره موثری در خط هافبک تیمش داشت در پایان دیدار روز گذشته مقابل پرسپولیس گفت : مستحق شکست در برابر پرسپولیس نبودیم و در دیداری که بخاطر بازی بسیار خوب و درخشان می توانستیم از سد حریف بگذریم با بدشانسی محض از دور رقابتهای جام حذفی کنار رفتیم.

 

مهدوی ادامه داد همه قدرت واقعی فوتبال گیلان را دیدند ؛ واقعا حیف است تیم ما با این شرایط ایده آل در لیگ یک بازی کند.پرسپولیس در مقابل ما روز خوبی نداشت و  به عقیده من حق فوتبال گیلان شکست از این پرسپولیس نبود.ما می توانستیم سرخپوشان را حذف کرده و به دور بعد برسیم اما اشتباهات فردی این اجازه را به ما نداد.

 

مهدوی اضافه کرد : اگر فوتبالی که مقابل پرسپولیس انجام دادیم را با همین کیفیت ادامه دهیم ، می توانیم خیلی زود به سطح اول فوتبال کشور باز گردیم.رقابت تنگاتنگ ما با پرسپولیس یک اتفاق ساده نبود و نشانه ای از قدرت بچه های ما با حمایت هواداران بود.

 

 


منبع : خبرورزشی

 

کلمات کلیدی محمدرضا مهدوی داماش گیلان هواداران داماش گیلان پرسپولیس وارش اسپرت اسپورت محمدرضا مهدوی داماش گیلان هواداران داماش گیلان پرسپولیس وارش اسپرت اسپورت محمدرضا مهدوی داماش گیلان هواداران داماش گیلان پرسپولیس وارش اسپرت اسپورت محمدرضا مهدوی داماش گیلان هواداران داماش گیلان پرسپولیس وارش اسپرت اسپورت

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.