فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
داماش گیلان ۱-۰ تراکتورسازی | دبل کردن تبریزی ها توسط پسران باران

داماش گیلان ۱-۰ تراکتورسازی | دبل کردن تبریزی ها توسط پسران باران

 

وارش اسپرت-تارنمای هواداران داماش گیلان: شاگردان ناظمی با پیروزی مقابل تراکتورسازی به دومین برد متوالی خود دست پیدا کردند.

 

به گزارش وارش اسپرت ، در چارچوب هفته دهم رقابت های لیگ برتر تیم فوتبال باشگاه های ایران، داماش گیلان در استادیوم شهید دکتر عضدی رشت پذیرای تراکتورسازی تبریز بود که توانست این تیم را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد.

 

تنها گل این دیدار توسط امین متوسل زاده در دقیقه 74 بازی به ثمر رسید. داماش گیلان با کسب این برد 14 امتیازی شد و به رتبه هفتم جدول رده بندی در پایان هفته دهم صعود کرد.
داماش شهر باران جمعه 5 مهرماه در یازدهمین دیدار خود در رقابت های لیگ برتر سیزدهم از ساعت 16:15 در استادیوم تختی تهران مهمان راه آهن سورینت خواهد بود .

 

به ادامه مطلب مراجعه کنید


 داماش 1(امين متوسل زاده دقيقه ٧٤) - 0 تراكتورسازى

ليگ برتر ، دوره سيزدهم ، هفته دهم

ورزشگاه دكتر عضدى رشت - تماشاگر: هشت هزار نفر

داور: تو حق وردى ، كمك داوران: حسين طالقانى و محمدرضا كنارى

كارت زرد:ميلاد شيخ فخرالدينى دقيقه ٨٥ (تراكتورسازى).

 

داماش گيلان: ميلاد فراهانى، محمد مختارى، ابوذر رحيمى، هادى محمدى( از دقيقه ٨٠ محمد سياه)، رضا كاردوست، محمد آبشك( از دقيقه ٦٩ هادى سهرابى)، روح الله سيف الهى، مرتضى ابراهيمى، الوالفضل حاجى زاده، بوبكر كبه، مسعود حسن زاده(امين متوسل زاده از دقيقه ٥٦)

سرمربى: افشين ناظمى

 

تراكتورسازى تبريز: حامد لك، محمد ايرانپوريان، سيد محسن حسينى( از دقيقه ٧٩ ميلاد شيخ فخر الدينى)، فرشيد طالبى، مرتضى اسدى، مهدى كيانى، مهدى كريميان، فرشاد احمدزاده( از دقيقه ٦٧ ميثم بائو)، جواد كاظميان، سعيد دقيقى، محمد ابراهيمى( از دقيقه ٦٢ كريم انصارى فرد)

سرمربى: مجيد جلالى

 

شرح بازى: دو تيم چهارم و نهم جدول آغازگر يكى ديگر از مسابقه هاى هفته دهم ليگ برتر هستند. مسابقه اى كه براى هر دو تيم حساس است و تاثيرى مستقيم در جايگاه جدولى شان دارد. داماش اين مسابقه را با هفت مصدوم و محروم آغاز كرد و تراكتورسازى هم سه بازيكنش را به دليل مصدوميت در خدمت نداشت و با پنج تغيير نسبت به باز با ملوان گام به زمين گذاشت.

 

نيمه نخست: مسابقه دو تيم برخلاف انتظار خيلى بازى پرهيجانى از كار در نيامد و موقعيت هاى حاصل برای دو تيم، روى دروازه های هيچكدام خطر صد در صدى نبود. نخستين موقعيت خطرناك روى ضربه كاشته كاظميان و ضربه سر طالبى روى داد كه با فاصله اندك به خارج رفت. داماشى ها روى ضربه سر اتفاقى كبه از سانتر سيف الهى حاصل شد مى توانستند به گل برسند كه توپ توسط حامد لك به كرنر فرستاده شد.

در دقيقه سي و دو ضربه کاشته سيف الهى با اختلاف اندك از دروازه تراكتور به خارج رفت . تك به تك سعيد دقيقى با ميلاد فراهانى شايد حساس ترين موقعيت اين بازى بود كه توسط فراهانى مهار شد. به هر نيمه اول با تساوى بدون گل به پايان رسيد تا دو تيم براى كسب حداكثر امتياز چشم به حرفهاى مربيانشان بدوزند.

 

نيمه دوم: اين نيمه را بايد به دو قسمت تقسيم كنيم كه بخش نخست آن از نيمه اول هم كم تحرك تر بود! اما از دقيقه شصت و پنج به بعد خيمه تراكتورى ها روى دروازه داماش و ضد حمله هاى داماش بازى را جذاب تر از بيش از يكساعت گذشته كرد. دقيقه ٦٥ اشتباه حاجى زاده موجب شد تا انصارى فرد يك پاس تك به تك به دقيقى بدهد كه توپ دقيقى توسط فراهانى پيش تاخته به كرنر فرستاده شد. دقيقه ٦٦ انصارى فر بازهم در حالى كه مدافعان داماش را جاگذاشته بود با فراهانى تك به تك شد و بازهم فراهانى ناجى تيمش شد. در دقيقه ٦٨ اين بار كاظميان مى توانست دروازه داماش را باز كند و در حالى كه مدافعان اين تيم جا مانده بودند توپ با بدشانسى تراكتورى ها به خارج فرستاده شد. دقيقه ٧٢ پاس هادى سهرابى به متوسل زاده داخل محوطه جريمه با شوت سركش او به خارج فرستاده شد.

پس از گل داماش فشار تراكتور بيشتر شد و در دو موقعيت بازهم فراهانى بود كه ناجى دروازه تيمش شد. اما دفاع منسجم و دورازه بانى به نام فراهانى به اضافه دستپاچگى تراكتورى ها باعث شد تا اسكوربورد همان برترى يك بر صفر را در پايان نشان دهد. حالا داماش دومين برد پياپى را كسب كرده و تراكتور در فاصله دو هفته تنها يك امتياز از دو تيم گيلانى كسب كنند و داماش نیز در برابر هر دو تیم تبریزی در نیم فصل اول به پیروزی برسد.

 

شرح گل:

داماش ١-٠ تراكتورسازى: سانتر سيف الهى و برگشت توپ توسط طالبى در پشت شش قدم به متوسل زاده رسيد كه ضربه قيچى و سرضرب او باعث شد تا گل نخست داماش به ثمر برسد.

 

بهترين بازيكن: با اينكه داماش با گل زیبای امین متوسل زاده و تلاش سيف الهى توانست به برترى برسد، اما چهره ويژه اين بازى را باید فراهانى انتخاب کرد كه چندين بار ناجى دروازه داماش شد تا تيمش با سه امتياز زمين را ترك كند.

 

 

 

نظرات خود را فقط از کادر نظرات پایین همین صفحه وارد کنید و پس از تائید مدیریت برای مشاهده آن اینجا کلیک کنید

 

 


 

کلمات کلیدی داماش تراکتور داماش تراکتور داماش تراکتور داماش تراکتور

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.