فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
داماش گیلان ۰ - ۱ راه آهن سورینت | داماش باز هم به راه آهن نه نگفت!

داماش گیلان ۰ - ۱ راه آهن سورینت | داماش باز هم به راه آهن نه نگفت!

 

وارش اسپرت-تارنمای هواداران داماش گیلان: داماش با پذیرفتن شکست از مسابقات جام حذفی کنار رفت.

 

به گزارش وارش اسپرت، تیم فوتبال داماش گیلان از ساعت 15 روز جمعه در استادیوم شهید دکتر عضدی رشت در مرحله ی یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف راه آهن سورینت تهران رفت و در پایان با یک گل شکست خورد.

 

تک گل این دیدار را رضا خالقی فر در دقیقه 80 توانست تنها گل بازی را به ثمر برساند.

 

به ادامه مطلب مراجعه کنید


آدینه هفدهم آبان ماه نود و دو – ساعت: 15:00

داماش 0-1 راه آهن

گل: رضا خالقى فر دقيقه ٨٠ ( راه آهن)

جام حذفی، مرحله یک هشتم نهایی.

ورزشگاه دکتر عضدی رشت – تماشاگر: پنج هزار نفر

داور: سید حسین زرگر – کمکها: علیرضا منصوری ، محمدرضا مدیر روستا.

کارت زرد: محمد مختارى دقيقه ٦، سعيد قدمى دقيقه ٢٢ (داماش) - ابراهيم كريمى دقيقه ٣٢، مهدى زارعى دقيقه ٥٨، حامد زمانى دقيقه ٧٢ (راه آهن)

 

داماش گیلان: میلاد فراهانی، ابوذر رحیمی، ابوالفضل حاجى زاده( از دقيقه ٨٣ رضا كاردوست)، امين متوسل زاده، علی رضا نظیف کار، هادی محمدی، مصطفی حاجتی، هادی سهرابی( از دقيقه ٧٣ حميد خدابنده لو)، محمد مختاری، روح الله سیف الهی، سعید قدمى ( از دقيقه ٥٢ افشين چاوشى)

سرمربی: افشین ناظمی

 

راه آهن سورینت: حامدفلاح زاده، ايمان شيرازى، پيروز قربانى، ابراهيم كريمى، مهدى زارعى، فرزاد آشوبى، بهادر عبدى، بهنام برزاى( از دقيقه ٧١ حامد زمانى)، رامين رضاييان، امين منوچهرى، رضا خافى فر( از دقيقه ٩٢ على عظيمى)

سرمربی: منصور ابراهیم زاده

 

*شرح بازی

مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در رشت بین دو تیم داماش با راه آهن در حالی برگزار شد که مسابقه دو تیم در 47 روز پیش در لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر به سود تیم تهرانی خاتمه یافته بود و این بازی را به نوعی می شد یک نبرد انتقامی هم برای داماش در نظر گرفت. داماش پس از تسویه حساب با کبه، داسیلوا و جهانگیر عسگری و با سه غایب سرشناس مصدوم به نامهای مسعود حسن زاده، محمد آبشک و محمدرضا مهدوی در حالی برابر راه آهن قرار گرفت که آنها هم همچنان میلاد نوری را به دلیل مصدومیت در کنار خود نداشتند.

 

نیمه نخست: نيمه نخست شاهد يك بازى سرد و كم هيجانى از سوى دو تيم بوديم كه دروازه بانهاى دو تيم كم كارترين بازيكن هاى ميدان بودند. داور مسابقه هم با زدن سوت هاى متوالى و دادن سه كارت در صحنه هايى كه خيلى لازم به نظر نمى رسيد به نوعى در كشتن اين هيجان شريك جرم بود!

 

نیمه دوم: اين نیمه به نسبت جذابتر از نيمه نخست از كار در آمد. داماش با آمدن افشين چاوشى جان تازه اى در خط حمله گرفت كه البته نتوانست از اين حملاتش بهره اى ببرد. راه آهن پس از به ثمر رسيدن گل، در لاك دفاعى فرو رفته بود و از ضد حملات هر چند كم سود مى برد. در هر صورت داماش در خانه حذف شد تا شاگردان ابراهيم زاده جشن صعودشان را در جلوى ديدگان بهت زده هواداران داماش بگيرند.

 

دقایق حساس:

 

دقيقه ٢: ضربه كاشته سيف الهى با فاصله اندك از تير افقي دروازه به خارج فرستاده شد.

 

دقيقه ٢٤: فرار ابوذر رحيمى در عمق دفاع راه آهن و پاس او به مصطفى حاجتى رسيد. حاجتى متوسل زاده را در يك موقعيت مناسب صاحب توپ كرد كه شوت متوسل زاده از روى شش قدم راه به جايى نبرد.

 

دقيقه ٥٣: کرنر و سانتر مصطفى حاجتى براى افشين چاوشى روى خط شش قدم به شکلی خطرناک ضربه سر او به خارج فرستاده شد.

 

دقيقه ٦٨: ضربه كاشته فرزاد آشوبى به ايمان شيرازى رسيد كه ضربه سر او به تيرك افقى دروازه داماش برخورد كرد.

 

دقيقه ٨١: ضربه سر افشين چاوشی درون محوطه شش قدم به سیف الهى رسيد كه او يك لقمه آماده را با بى ميلى پس فرستاد!

 

شرح گلها:

 

داماش ٠-١ راه آهن: يك و دوی رضا خالقی فر با منوچهرى پشت شش قدم دوباره به خالقى فر رسيد و او توانست توپ را به گوشه دروازه داماش بفرستد.

 

بهترین بازیکن: رضا خالقى فر بازيكن راه آهن زننده گل پيروزى بخش اين تيم و مطمئنن تاثيرگذارترين بازيكن ميدان بود.

 

*درحاشیه

 

- منصور ابراهیم زاده پیش از آغاز مسابقه از سوی هواداران داماش تشویق شد. هواداران با شعارهایی از افشین ناظمی خواستند تا به همراه منصور ابراهیم زاده به سمتشان بیایند.

 

- هر چه از زمان بازی میگذشت بر تعداد تماشاگران افزوده میشد به نحوی که تا سی دقیقه ابتدایی بازی تعداد تماشاگران دوبرابر شد!

 

-رشتي ها از يک ماه زودتر به پيشواز الگيلانو در رشت رفتند و هر زمان که بازي افت مي کرد هواداران داماش با شعارهایی متنوع و گاها جدید(!) به استقبال داربي ميرفتند و کری می خواندند.

 

-در بين دو نيمه بوبکر کبه مهاجم اسبق داماش براي قدرداني از هواداران با دسته گل هايي به سمت آنها رفت و هواداران داماش هم با شعارهايي او را بدرقه کردند.

 

-در بين دو نيمه افشين چاوشي مهاجم داماش به همراه علي نظرمحمدي مربي داماش براي گرم کردن به زمين آمده بود که هواداران داماش با شعارهايي خاطره ي گل زني او به ملوان را يادآوري کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی داماش راه آهن حذف داماش از جام حذفی داماش به را آهن باخت گزارش بازی داماش داماش راه آهن حذف داماش از جام حذفی داماش به را آهن باخت گزارش بازی داماش داماش راه آهن حذف داماش از جام حذفی داماش به را آهن باخت گزارش بازی داماش داماش راه آهن حذف داماش از جام حذفی داماش به را آهن باخت گزارش بازی داماش

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.