فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
معروف:از پیوستن به داماش خوشحالم

معروف:از پیوستن به داماش خوشحالم

 

ملی‌پوش تیم والیبال داماش گفت: از اینکه به داماش آمدم خوشحال هستم و سعی خواهم کرد بهترین بازیهایم را برای این تیم انجام دهم.
"سعید معروف"درخصوص پیوستنش به تیم داماش گفت: قرارداد من با باشگاه سایپا به پایان رسیده بود و با پیشنهادی که مسئولان داماش به من دادند تصمیم گرفتم به این باشگاه بیایم. در این فصل داماش بازیکنان خوبی را جذب کرده و بیشترین ملی‌پوشان در این باشگاه بازی خواهند کرد و امیدوار هستم که در این فصل نتایج خوبی بدست بیاوریم.

 

وی ادامه داد: از اینکه به داماش آمدم خوشحال هستم و سعی خواهم کرد بهترین بازیهایم را برای این تیم انجام دهم. پس از پایان بازیهای گوانگجو همه منتظر آغاز بازیهای لیگ هستند و با توجه به شرایط تیمها امسال رقابت سختی میان تیمهای باشگاهی خواهد بود.

معروف خاطرنشان کرد: در مسابقات گوانگجو شاهد بودیم که تیم ملی ایران تمام حریفان را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد و در دیدار نهایی هم بدشانس بودیم که نتوانستیم قهرمان این دوره از مسابقات شویم.

 

 


 

کلمات کلیدی سعید معروف داماش گیلان وارش اسپرت وارش اسپورت رشت والیبال هواداران داماش گیلان سایت داماش سعید معروف داماش گیلان وارش اسپرت وارش اسپورت رشت والیبال هواداران داماش گیلان سایت داماش سعید معروف داماش گیلان وارش اسپرت وارش اسپورت رشت والیبال هواداران داماش گیلان سایت داماش سعید معروف داماش گیلان وارش اسپرت وارش اسپورت رشت والیبال هواداران داماش گیلان سایت داماش

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.