فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
زرینی:با حضور ملی پوشان داماش موفق می شود

زرینی:با حضور ملی پوشان داماش موفق می شود

 

ملی‌پوش تیم والیبال داماش گیلان از آمادگی تیم خود جهت حضور در مسابقات لیگ برتر خبر داد.
"حمزه زرینی"گفت: قرار است از امروز (یکشنبه) تمرینات خود را آغاز کنیم. لیگ برتر در فصل جاری از حساسیت بالایی برخوردار خواهد بود و ما تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا تیم آماده‌ای را روانه مسابقات لیگ برتر کنیم.

 

زرینی ادامه داد: در این فصل بازیکنان خوبی را جذب کردیم و بیشترین ملی‌پوشان را در حال حاضر در اختیار داریم و خیلی از کارشناسان معتقد هستند داماش از جمله تیمهای مدعی عنوان قهرمانی در این فصل  است.

ملی‌پوش داماش در خصوص بازیهای گوانگجو اظهارداشت: ما عملکرد خوبی داشتیم و تا فینال همه حریفان را شکست داده بودیم ولی در دیدار نهایی نتوانستیم بازی خوب خودمان را انجام دهیم. ژاپن در دیدار فینال از ما بهتر بود و موفق شد مدال طلا را بدست بیاورد ولی در مجموع عملکرد تیم ما بهتر از حریف بوده و حق ما مدال طلا بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: فدراسیون والیبال و سرمربی تیم ملی زحمات زیادی را برای ما انجام داده بودند و در پایان امیدوارم این روند رو به رشد والیبال ادامه داشته با شد.


 

کلمات کلیدی حمزه زرینی تیم والیبال داماش گیلان وارش اسپرت رشت حمزه زرینی تیم والیبال داماش گیلان وارش اسپرت رشت حمزه زرینی تیم والیبال داماش گیلان وارش اسپرت رشت حمزه زرینی تیم والیبال داماش گیلان وارش اسپرت رشت

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.