فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
ناظمی: هیچ مشکلی در داماش وجود ندارد | عدم حضور من در تمرینات شایعه است

ناظمی: هیچ مشکلی در داماش وجود ندارد | عدم حضور من در تمرینات شایعه است

 

وارش اسپرت-تارنمای هواداران داماش گیلان: افشین ناظمی در خصوص عدم حضورش در تمرینات این تیم به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: من همیشه در تمرینات حاضر بوده‌ام و به‌هیچ وجه چه من، چه بازیکنان در تمرینات غیبت نداشتیم.

به گزارش وارش اسپرت ، سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان در ادامه افزود: وظیفه من «سرمربی» حضور در تمرینات آماده سازی بازیکنان و کسب نتایج خوب در مسابقات است و دیگر مسائل این تیم به من ارتباطی پیدا نمی‌کند.

 

وی در خصوص اتفاقات پیش‌آمده اخیر در بحث مدیریتی این تیم ادامه داد: تمامی اخبار مربوط به اختلافات با «عابدینی» مدیرعامل تیم داماش را تکذیب کرده و اعلام می‌کنم هیچ اتفاقی در تیم به‌وجود نیامده است و هم‌اکنون سر تمرین هستم و خودمان را برای بازی بعدی مقابل صبای قم آماده می‌کنیم، و همه این‌ها شایعه‌ای بیش نیست.

 

به ادامه مطلب مراجعه کنید


سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان تصریح کرد: هیچ مشکلی در تیم وجود ندارد و با جدیت به تمرین می‌پردازیم و هم‌اکنون سر تمرین حاضر بوده‌ام و هیچ مشکلی در تیم وجود ندارد.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: در تیم داماش همه اعم از مدیریت، کادر فنی و بازیکنان یکدل و متحد هستند و هیچ مشکلی مبنی بر اختلاف وجود ندارد و همه برای یک هدف مشترک که همان موفقیت تیم فوتبال داماش است تلاش می‌کنند.

 

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی افشین ناظمی سرمربی داماش گیلان تمرینات داماش سایت داماش هواداران طرفداران داماش گیلان افشین ناظمی سرمربی داماش گیلان تمرینات داماش سایت داماش هواداران طرفداران داماش گیلان افشین ناظمی سرمربی داماش گیلان تمرینات داماش سایت داماش هواداران طرفداران داماش گیلان افشین ناظمی سرمربی داماش گیلان تمرینات داماش سایت داماش هواداران طرفداران داماش گیلان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.