فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
میکائیلی :تیم خوب روی کاکل یک نفر نمی چرخد

میکائیلی :تیم خوب روی کاکل یک نفر نمی چرخد

 

در چند هفته اخیر و بعد از برکناری ماریان پوشنیک از تیم داماش و البته با مصدومیت محمد مختاری مسعود میکائیلی باز هم توانست تا در ترکیب ثابت داماش قرار بگیرد. آنقدر در پست هافبک وسط بازی کرده که خیلی ها فکر میکنند پست اصلی او همانجاست اما خودش میگوید که به پست دفاع راست علاقه ی بیشتری دارد.

 

*آقامسعود چون اين اولين مصاحبه ما با شما تو وارش اسپرت هست،با وجود اينکه فوتبال دوستان رشتي شما رو خوب ميشناسند لطف ميکنيد و اول يه بيوگرافي از خودتون ميدين؟

مسعود ميکائيلي هستم ، متولد تهران از کلاس چهارم ابتدائي به رشت اومديم. از وقتي که تيم استقلال شهرداري سهميه اش رو فروخت به پگاه گيلان منم توي نوجوانان اين تيم فوتبالم رو شروع کردم و از همون موقع تو اين تيم بازي کردم و بعدها هم که اسم تيم داماش شد. از زمان آقاي يسيچ بود که با تيم بزرگسالان هم تمرين ميکردم ولي از زمان آقاي مجيد جهانپور بود که کارت بازي من هم صادر شد، همون سالي بود که تيم از دسته يک اومد ليگ برتر . تو اون سال من يه 3-4 تا بازي حضور داشتم و از سال بعدش تونستم بيشتر تو ترکيب تيم باشم تا الان.

 

*نظرتون در مورد خط دفاعي امسالمون چيه؟

اين فصل ما تونستيم تو خط دفاعي بازيکناي خوبي رو بگيريم. از علي نظيف کار که قبلا تو همين تيم خودمون بود.علي نظرمحمدي هم که به هر حال يکي از بهترين گلرهاي ايرانه تو دروازه هست. علي محمد دهقان و سيد علي حسيني هم که از بازيکنان ليگ برتري هستند که اومدن و به تيم ما اضافه شدند.مهرزاد رضايي هم ميتونه تو خط دفاعي بازي کنه..و همينطور محمد صادق طاهري که هنوز اونطور که بايد تو ترکيبمون قرار نگرفته ولي بازيکن خوبي هست و قبلا هم تو تيم داماش درود بود ، البته اول فصل توي تيم تراکتورسازي بازي ميکرد و در آخر هم مصطفي حاجتي که معرف حضور همه هست و امتحان خودش رو هم پس داده.

 

متن کامل مصاحبه در ادامه مطلب

 

 


*چند تا بازي هست که شما و نظيفکار و حاجتي دفاع فيکس ما هستيد و دفاع راست ما دائم تغيير ميکنه. فکر نميکنيد اين تغيير ضربه بزنه به دفاعمون؟

به هر حال اين به شرايط هر بازي و نظري که مربي داره بر ميگرده. اين که تو يه بازي يه بازيکن يا يه مدافع تغيير ميکنه لزوما اين نيست که شايد اون دفاع بد کار کرده باشه و يا با تيم هماهنگ نيست و شايد شرايط اون بازي باشه که ميطلبه تو اون پست يه بازيکن ديگه اي بازي کنه. شايد تو يه بازي احتياج باشه که يه بازيکن سرعتي حضور داشته باشه و تو يه بازي ديگه به يه بازيکن هد زن و يا قدرتي نياز باشه. اما خب در هر حال اگه دفاع يه ترکيب مشخصي رو هم داشته باشه اين ميتونه به تیم کمک بکنه.

 

*از بازي خودتون تا اينجاي فصل چقدر راضي هستيد؟

راستش رو اگه بگم خيلي نه! چون خيلي نوسان و بالا پايين داشتم. مخصوصا اول فصل که آقاي پوشنيک اون چيزي رو که من ارائه ميدادم در واقع مورد علاقه ايشون نبود. البته من علاقه ي زيادي دارم که دفاع راست بازي کنم اما کلا چون نياز تيم هم هست الان دارم دفاع وسط بازي ميکنم اما در هر حال زياد از عملکرد خودم راضي نيستم، چون اين نوسان زياد برام خوب نبوده خصوصا تو بازي هاي خارج از خونه نتونستم عملکرد مناسبي رو از نظر خودم داشته باشم.

 

*شما پست اصلي تون دفاع راسته؟!

خب بيشتر من دفاع وسط بازي کردم تا دفاع راست اما خب به اون پست علاقه ي بيشتري دارم.

 

*بازي قبل با کاوه چطور بود؟

براي تيم ما بازي تو شهرهايي مثل تهران ، مشهد ، اصفهان و کلا شهرهاي که ارتفاعشون خيلي بالاتر از سطح دريا هست يه کم مخصوصا اولش مشکله چون خودتون هم ميدونيد که شهر رشت ارتفاعش تقريبا زير سطح دريا هست و اکسيژن خيلي بيشتر هست و ما تو اين شرايط تمرين ميکنيم. همين باعث ميشه که وقتي ما اونجا ميريم براي ما يه مقدار بازي کردن از نظر تنفسي سخت ميشه. اين بازي هم يه شرايط خيلي خاصي داشت و هوا هم خيلي نامناسب بود... باد نسبتا شديدي هم ميومد و ورزشگاهش رو هم جوري ساخته بود که آفتاب به قطر زمين بود و قشنگ توي چشم بازيکنان ميزد  اما خب روي هم رفته من فکر ميکنم بازي خوبي رو تونستيم انجام بديم و توي اکثر دقايق بازي توي دست ما بود.

 

*بازي توي مسجد سليمان با اين وجود که محمد آبشک هم تو کمربند ميانيمون نيست و مصدوم هست فکر ميکنيد براي مدافعامون کار رو مشکل تر کنه؟

آبشک يکي از ارکان تيم ما هست و من هم معتقدم که تا چند سال آينده خيلي بيشتر از محمد ميشنويم. من هميشه از ديدن بازي آبشک لذت ميبرم ولي خب يه تيم خوب تيمي نيست که روي کاکل يه نفر بچرخه و اگر تيم ما تيم خوبي باشه بايد با محمد و يا بدون محمد بتونه بازي خوبي رو از خودش نشون بده و نتيجه بگيره.

 

*شما الان مصدوم شدين يا...؟

نه مورد خاصي نيست فقط يه مقدار پاي راستم دچار گرفتگي عضله شده که به خاطر فشار تمرين امروز بود و مشکل بخصوصي وجود نداره

 

 

مصاحبه از : مهرداد و میثم

 

کلمات کلیدی مسعود میکاییلی مدافع داماش گیلان مصاحبه با وارش اسپورت وارش اسپورت تارنمای هواداران داماش گیلان سایت داماش وبسایت هواداران داماش گیلان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.