فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
دینورزاده :آنها تمام بازیها رافینال میدانند

دینورزاده :آنها تمام بازیها رافینال میدانند

تیمی که بخواهدقهرمان شود به چیزی جز پیروزی فکر نمیکند...

 

بعد از حضور مهدی دینورزاده در راس کادر فنی تیم فوتبال داماش گیلان، این تیم دچار تحولاتی شده که حتی بعد از 3 تساوی پی در پی این تیم قابل لمس بود.

اگر قبل از این اتفاق در تمرینات داماش حاضر شده باشید و تمرینات این روزهای داماش را ببینید به خوبی متوجه خواهید شد که اگر اتفاق خاصی هم نیفتاده باشد حداقل در بخش روحی و روانی تیم شکل خوبی را به خود گرفته و همه ی بازیکنان به آن یک دلی و اتحاد که باید رسیده اند.

قبل از اعزام تیم به شیراز به سراغ مهدی دینورزاده رفتیم تا دقایقی را به گفتگو با این مربی کهنه کار بپردازیم...

 

*آقاي دينورزاده بازي قبل در مقابل تيم شهرداري بندرعباس چطور بود؟

ما تو بازي قبل خيلي بهتر از بازي با گلگهر بازي کرديم و خودتون هم ديديد که هفته به هفته داريم بهتر ميشيم. اميدوارم انشاالله بچه ها بتونند در آينده به مرحله اي برسند که در کنار بازي هاي خوبي که انجام ميدن نتايج خوبي رو هم در کنارش بدست بيارند تا هم مردم خوب رشت رو خوشحال و شاد کنند و هم اينکه ان شاالله بتونيم داماش رو به اون جايگاه واقعي خودش برسونيم.

 

*نظرتون در مورد خط حمله مون تو اين بازي چيه؟ ميشه گفت تو نيمه دوم و با اومدن افشين تحرک خاصي رو به خودش گرفت...

خب افشين وقتي که من اومدم مصدوم شده بود و داشت در واقع دوران مصدوميت خودش رو پشت سر ميذاشت و الان هم هنوز به آمادگي کامل نرسيده ولي داره زحمت ميکشه و تا همين حدي هم که رسيده داره به تيم کمک و خدمت ميکنه. البته همه بچه ها با همديگه هستند که معنا پيدا ميکنند و هر کاري رو که انجام ميدن با هم هست و دارند اين تلاش ها رو براي خودشون و تيم و مردم شهرشون انجام ميدند.

 

برای دیدن متن کامل مصاحبه ...

 


*با اومدن شما تيم روند شکست ناپذيري رو تا اينجاي کار بدست آورده و بعد از 3 مساوي دو برد هم بدست آورديم. شما فکر ميکنيد اين روند تو بازي هاي آينده در مقابل فولاد نطنز و بخصوص سپاسي هم دنبال ميشه؟!

به هر حال هر بازي شرايط خاص خودش رو داره و بچه ها هم همه مصمم هستند تو کارشون و به نوعي هر بازي رو به شکل يک فينال ميبينند و براشون اهميت زيادي داره. اين براشون مهم نيست که در مقابل چه تيمي بازي ميکنند بلکه براي هدفشون مبارزه مي کنند و فکر ميکنم که بچه بخوان که اين مهم رو انجام بدن...

 

*يعني پس صد در صد با هدف پيروزي وارد اين بازي ميشيم؟!

قطعا همينطور خواهد بود. تيمي که بخواد قهرمان بشه قطعا به جز پيروزي به چيز ديگه اي فکر نميکنه!

 

*پس تو بازي با سپاسي ما ميخوايم که تو بردها هت تريک داشته باشيم! درسته؟!

دنبال حاشيه نيستم و ما کار خودمون رو انجام ميديم. تيم سپاسي هم تيم خيلي خوبيه و الان ميبينيد که تو صدر جدول حضور داره. پارسال هم اگرچه از ليگ برتر سقوط کرده اما نفرات خودش رو حفظ کرده و تيم خوب و منسجمي رو داره.با انگيزه اي که اون ها دارند و توي شهرشون هم بازي ميکنند مسلما براي برد ميان ولي ما هم هدف خودمون رو داريم و ميخوايم موفق باشيم.

 

*اين روزها علي اميري ، اميري سال قبل نيست و به نظر چندان آماده نمياد. تو بازي با شهرداري بندرعباس هم يک نيمه بازي کرد که نتونست خودش رو خوب نشون بده. شما دليلش رو تو چه چيزي ميبينيد؟

من نسبت به اميري از سال قبل شناخت داشتم.علي بازيکن بسيار خوب،تاثيرگزار و گلزني بوده ولي امسال متاسفانه هم قبل از اومدن ما و هم الان که ما به اين تيم اضافه شديم اون روند خوب خودش رو نداشته. به هر حال ما و باشگاه تمام تلاشمون رو کرديم که برگرده و ان شاالله دوباره بتونه به شکل قبل خوب و موثر بازي کنه.

 

*فکر ميکنم بازيکنان خط حمله مون با سيستم دو مهاجمه خيلي راحت تر ميتونند بازي کنند و از خودشون هم پرسيديم انگار اينطور راحت تر بودند. شما بيشتر روي سيستم دو مهاجمه فکر ميکنيد يا تک مهاجم..؟!

ما بر اساس سيستم تيم مون بايد تاکتيک رو تنظيم کنيم. ما تک مهاجمه هم نيستيم ما با سه مهاجم بازي ميکنيم و اگر بتونند وظايف خودشون رو انجام بدند ما هم با اين قضيه مشکلي نداريم!

 

*تو بازي گلگهر و بخصوص بندرعباس اتفاق خيلي خوبي که به چشم اومده شوت زني بازيکنان بوده. شما برنامه هاي بيشتري رو تو اين زمينه پيش بيني کرديد؟

دفعه قبل شما به اين قضيه اشاره ميکرديد که چرا شوت نميزنند و من جواب دادم که ما تو اين زمينه تمرين ميکنيم منتها به شرايط بازي بستگي داره و الان در واقع خودتون به سوالتون پاسخ داديد.پس ما تمرين رو انجام ميديم ولي يه زماني اين موقعيت بيشتر به وجود مياد و يه زماني کمتر!

 

*يادمه که شما گفتيد اگر نيم فصل 3 هفته تعطيل باشه ميتونيد برنامه هاتون رو مخصوصا تو بحث بدنسازي بهتر دنبال کنيد ولي خب الان دو هفته تعطيل اعلام شده. حالا با اين وضعيت برنامه هاي خاصي رو در نظر گرفتيد؟

خب نشد ديگه...من برنامه خاص که داشتم ولي الان و با اين وضعيت يه برنامه کوتاه مدت گذاشتم که بتونيم يه مقداري وضعيت بدني بچه ها رو بهتر کنيم.

 

*يعني بدن هاشون صد در صدي ميشه؟

اميدوار هستيم. بچه ها هم مصمم هستند و ان شالله که بشه...

 

*براي تعطيلات نيم فصل بازي تدارکاتي خاصي هم در نظر گرفتيد؟

بعد از بازي با سپاسي ان شاالله يه دو سه روزي تعطيل هستيم و بعد هم قراره يه اردويي هم تو جزيره کيش داشته باشيم و احتمالا يکي دو بازي تدارکاتي هم در نظر داريم.

 

*و يارگيري...؟

بله، البته سعي ميکنيم اگر بازيکن خوبي رو ديديم و بتونيم جذب کنيم وگرنه همين بچه ها دارند زحمت خودشون رو ميکشند.

 

*آقاي دينورزاده ممنون از اينکه وقت تون رو به ما و سايت وارش اسپرت داديد.

خواهش ميکنم . براي شما و بيننده هاي سايت تون آرزوي موفقيت ميکنم.

 

 

مصاحبه از : مهرداد و ميثم

 

 

 

کلمات کلیدی مهدی دینورزاده سرمربی وبسایت سایت وارش اسپورت وارش اسپرت تارنمای تارنما هواداران داماش گیلان رشت شهر باران ایرانیان damashsc damashfan damashfans volleyball damash gilan مهدی دینورزاده سرمربی وبسایت سایت وارش اسپورت وارش اسپرت تارنمای تارنما هواداران داماش گیلان رشت شهر باران ایرانیان damashsc damashfan damashfans volleyball damash gilan مهدی دینورزاده سرمربی وبسایت سایت وارش اسپورت وارش اسپرت تارنمای تارنما هواداران داماش گیلان رشت شهر باران ایرانیان damashsc damashfan damashfans volleyball damash gilan مهدی دینورزاده سرمربی وبسایت سایت وارش اسپورت وارش اسپرت تارنمای تارنما هواداران داماش گیلان رشت شهر باران ایرانیان damashsc damashfan damashfans volleyball damash gilan

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.