فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
حاشیه نگاری بازی داماش گیلان و پتروکیان شوشتر از نگاه وارش اسپرت

حاشیه نگاری بازی داماش گیلان و پتروکیان شوشتر از نگاه وارش اسپرت

دیار وارش: دیدار تیم های داماش گیلان و پتروکیان شوشتر در چارچوب هفته چهارم لیگ دسته دوم با نتیجه دو بر یک به سود داماش خاتمه یافت. حاشیه نگاری این بازی از نگاه خبرنگار وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان را در ادامه خواهید خواند:
 
-با وجود برگزاری بازی در ساعت، روز و آب و هوایی نامناسب، حدود سه هزار هوادار این دیدار را از نزدیک تماشا کردند وبه مانند گذشته به حمایت از تیم محبوب خود پرداختند.

-اعضای باشگاه فرهنگی ورزشی داماش در مراسمی پیش از شروع دیدار تیمهای داماش و پتروکیان با اهدای شاخه های گل یاد شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم را گرامی داشتند.
 
-مهندس الطافی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان و مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان این بازی را از ابتدا بر روی سکوهای استادیوم شهید دکتر عضدی رشت تماشا کرد.
همچنین اسماعیل حاجی پور مالک باشگاه داماش گیلان، مظفر نیکومنش،فرهاد شوقی و امیرحسین علوی اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت نیز از دیگر تماشاگران ویژه بازی بودند که در بین دو نیمه به روی سکوها آمدند.
 حامد آتش افروز عضو تیم فوتبال پارالمپیک ایران که با این تیم به جایگاه دومی رقابت های پارالمپیک دست یافت نیز از تماشاگران ویژه این دیدار بود.

-افشین اسماعیل زاه که در ابتدای فصل با داماشی ها قرارداد امضا کرده بود و پس از مدتی از این تیم جدا شد و به فولاد یزد پیوست پیش از شروع مسابقه با اعضای تیم به خوش وبش پرداخت.
 
-لیست داماشی ها در این بازی هفده نفره بود. غیبت چند بازیکن به دلایل انضباطی و همچنین مصدمیت باعث شد تا لیست داماشی ها در این بازی کامل نباشد.
 
-پس از پایان مسابقه گروه محیط زیستی سررزمین ایده آل ما در حرکتی نمادین به پاکسازی استادیوم شهید دکتر عضدی رشت پرداختند. 

 

کلمات کلیدی وارش اسپرت هواداران داماش گیلان هواداران داماش سایت داماش دیار وارش داماش گیلان داماش damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • فرهاد فرهاد

    سلام تبریک بابت بازآفرینی سایت وزین وارش اسپرت متاسفانه استادیوم عضدی رشت و هم سردار جنگل به مانند مخروبه ای مربوط به صد سال پیش است. مدیریت ورزش استان که قربانش بروم اصلا" حرفش را نزن. یعنی آنقدر اعتبار نبود که سکوها را بازسازی کنند صندلی ها را بازکنند و بعد از ترمیم بتون زیرین و رنگ آمیزی، دوباره صندلی های جدید نصب نمایند. کمی استادیوم را از این حالت مخروبه در بیاورند؟!

    بیشتر از ۲ سال پیش
  • MOST@fa MOST@fa

    ممنون از گروه محیط زیستی سرزمین ایده آل ما که چنین حرکات نمادین انجام میدن، ولی باید خیلی بیشتر از اینها فرهنگ سازی بشه که متاسفانه رسانه ها فکر میکنند فرهنگ سازی در استادیومها فقط مهار فحاشی است! اینکه تماشاگران پوست تخمه و یا لیوان چای و ... را روی سکوهای استادیوم نریزند نیاز به فرهنگ سازی دارد گرچه متاسفانه در عضدی هیچ سطل آشغالی تعبیه نشده!!!

    بیشتر از ۲ سال پیش