فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
هوشیار: داور سر تیم ما را برید / انتظار دارم نیروی انتظامی از هواداران رشتی عذرخواهی کند

هوشیار: داور سر تیم ما را برید / انتظار دارم نیروی انتظامی از هواداران رشتی عذرخواهی کند

دیار وارش: حق ما در این دیدار برد بود ولی داور مانع این امر شد و من نمی دانم که فدراسیون چه خصومتی با ما دارد که این چنین داوران ضعیفی را برای ما انتخاب می کند.
به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، حبیب هوشیار مربی داماش گیلان در خصوص مسابقه داماش برابر شهرداری ارومیه گفت:بازیکنان در این دیدار بازی خوبی انجام دادند و تا جایی که می توانستند زحمت کشیدند و روزی که سوار بازی بودیم متاسفانه باختیم ولی مطمئن باشید از ارزش بچه های ما یک ذره کم نمی شود .

وی در ادامه گفت : در مسابقه دیروز داور یک گل صد در صد و یک پنالتی آشکار را برای ما نگرفت ،دیگر نمی دانیم چه کنیم بیرون از استان می رویم داوری بر علیه ماست داخل شهر خودمان جلوی روی هواداران و مسئولان هیت فوتبال رشت داور سر ما را برید و هیچکس هم نیست که جواب زحمات ما را بدهد .

هوشیار ادامه داد :حق ما در این دیدار برد بود ولی داور مانع این امر شد و من نمی دانم که فدراسیون چه خصومتی با ما دارد که این چنین داوران ضعیفی را برای ما انتخاب می کنند.

مربی داماش در همین خصوص گفت: از همه مسئولان فوتبال استان گیلان و رشت انتظار دارم که تا دیر نشده به فکر چاره ای باشند و از حق مردم این شهر دفاع کنند و اگر هم نمی توانند جلوی این بی عدالتی را بگیرند تا از ادامه مسابقات انصراف دهیم چون واقعا حق بازیکنان را می خورند .

وی در خصوص حواشی بعد از پایان بازی تصریح کرد :چند نفر از بازیکنان تیم ارومیه بعد از پایان مسابقه با حرکاتی که انجام دادند باعث تحریک هواداران و بازیکنان ما شدند و همین عاملی بود که در پایان بازی شاهد تشنج و درگیری باشیم .

مربی داماش گفت: گلایه ما از نیروهای انتظامی این است با وجود اینکه می دانند تیم حریف حواشی را شروع کرده ولی بازیکن ما و هوادار رشتی را با باتوم می زند.

حبیب هوشیار در پایان اظهار داشت :از همه هوادارانی که در این روز بارانی به ورزشگاه آمدند و تا دقیقه 90 تیم شهرشان را تشویق کردند تشکر می کنم و انتظار دارم که نیروی انتطامی از هواداران رشتی عذرخواهی کند و اگر این هواداران نباشند فوتبال بی روح می شود .

/ دی اسپورت

 

کلمات کلیدی حبیب هوشیار هوشیار مربی داماش داماش ورزش فوتبال رشت گیلان شهرداری ارومیه داماش گیلان سایت داماش باشگاه داماش وارش اسپرت دیار وارش damash کمیته داوران

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • MOST@fa MOST@fa

    چند خطی برای مدافعین حریم مدتهاست به طرق مختلف به مردمان گیلان بخصوص رشت توهین می شود و کسی با آن برخورد نمی کند. اما چند سالی است عده ای از جوانان با غیرت گیلانی برای زنده نگاه داشتن هویت اصیل شمالی با هزینه شخصی و به روش خود در استادیومها حاضر می شوند و سعی دارند جلوی این اهانت های گسترده را بگیرند، کاری که متاسفانه رسانه ها و مسئولین فرهنگی استان و کشور از آن غافلند. شاید این جوانان باغیرت در جاهایی تندروی کرده باشند و یا در برخی موارد مسیر را اشتباه طی نموده باشند ولی عمل این مدافعین حریم رشت ستودنی و قابل احترام است. برای آنان فرقی نمی کند هوا بارانی باشد یا آفتابی، برای حمایت از تیمهای باریشه سپیدرود و داماش که همانا پرچمداران فوتبال گیلان هستند حاضر شده و هرگونه که بتوانند حمایت می کنند. مطمئنا این جوانان پرشور و باغیرت هرگز هیچگونه توهینی را برنمی تابند و به شدت با آن برخورد می کنند چرا که بی توجهی مسئولین در این امر به وضوح قابل لمس است. اما گویی قرار است تمام تنبیهات در عضدی انجام شود، قرار است هر کس هر توهینی کرد نادیده گرفته شود و اگر این جوانان حرفی زدند باید به بدترین شکل ممکن ادب شوند! اینکه در رسانه های ملی بدترین حرفها زده شود و برخی فحش نامه ها هر روز منتشر می شوند ایرادی ندارد ولی استادیوم باید پاک باشد! اینکه یالثارات بر علیه هنرمندان محبوب جامعه چه می نویسد مهم نیست و یا اینکه داریوش مهرجویی می خواهد روی چاووشی را کم کند توهین نیست ولی اینکه نوجوانی توهینی را با توهین پاسخ می دهد خلاف نزاکت است و باید ادب شود آن هم با باتوم نیروی انتظامی! اصلا باید طبلش را پاره کرد تا دیگر نکوبد آنهم طبلی که چند روز قبل داشت برای سوگواری سرور و سالار شهیدان و اسوه آزادگی در دستجات عزاداری کوبیده می شد، کسی هم حق پا در میانی ندارد و اگر جلو بیاید با پوتین لگد مال می شود، اصلا آموزش و پرورش هم اشتباه می کند و باید دانش آموزان را با کتک ادب کرد!

    بیشتر از ۳ سال پیش