فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
رامیز محمداف: در استفاده از موقعیتها بدشانس بودیم/ از بازیکنان و هواداران تیم تشکر می کنم

رامیز محمداف: در استفاده از موقعیتها بدشانس بودیم/ از بازیکنان و هواداران تیم تشکر می کنم

دیار وارش: سرمربی داماش در پایان بازی تیمش در برابر شهرداری فومن اظهار داشت: از بازیکنانم بابت دوندگی،  جنگندگی و تلاش شان در این بازی تشکر می کنم.

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان به نقل از روابط عمومی داماش، رامیز محمداف پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل شهرداری فومن در استادیوم آزادی فومن با بیان مطلب فوق گفت: بازی در این شرایط سخت بود اما بازیکنان ما موقعیت های خوبی روی دروازه میزبان خلق کردند ولی متاسفانه در استفاده از فرصتها بدشانس و ناکام بودیم.

سرمربی داماش با بیان اینکه بازیکنان تمام تلاش خود را برای جلوگیری از شکست انجام دادند،  گفت: حریف از معدود فرصت گلزنی خود نهایت استفاده را برد،  در عوض با اینکه ما بهتر از آنها بودیم نتوانستیم به گل برسیم.

وی ادامه داد: از هواداران داماش که در این شرایط بد آب و هوایی و باران در فومن حضور یافته و از ما حمایت کردند تشکر کرده و شرمنده آنها شدیم.

رامیز محمداف در مورد داوری گفت: این بهترین قضاوتی بود که در این هفت هفته در بازی های تیم ما انجام شده، عملکرد داور خوب بود و به او خسته نباشید می گویم.

 

کلمات کلیدی گیلان ورزش وارش اسپورت وارش اسپرت هواداران شهرداری فومن هواداران داماش مولدینگ فومن فوتبال شهرداری فومن سرمربی داماش سایت داماش رشت رامیز محمداف دیار وارش داماش گیلان داماش باشگاه داماش damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.