فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
مدیرعامل داماش رسما از قطع همکاری با رامیز محمداف خبر داد / الطافی: در حال بررسی و مذاکره با گزینه های مدنظر هستیم

مدیرعامل داماش رسما از قطع همکاری با رامیز محمداف خبر داد / الطافی: در حال بررسی و مذاکره با گزینه های مدنظر هستیم

دیار وارش: مدیر عامل باشگاه داماش گیلان از قطع همکاری سرمربی فعلی این باشگاه خبر داد.
به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان به نقل از روابط عمومی باشگاه داماش، مهندس محمدمهدی الطافی پس از برگزاری جلسه امشب هیئت مدیره باشگاه داماش گیلان که با حضور رامیز محمداُف سرمربی این باشگاه برگزار شد، اظهار داشت: درجلسه امشب با استعفای آقای رامیز محمداُف موافقت و با ایشان قطع همکاری شد.
وی با تشکر از زحمات سرمربی اسبق داماش گیلان گفت: رامیز محمداُف با حسن نیّت، تمام تلاش خود برای موفقیت داماش را انجام داد و از این بابت از او ممنونیم. آقای محمداف که توسط آقای سامیر رجب اف برای همکاری دعوت شده بود، پس از جدایی سرمایه گذار آذربایجانی و با وجود رابطه دوستی و آشنایی دیرینه با ایشان، با جوانمردی تمام به پای تیم ایستادند و بدون هیچگونه دریافت مالی و با جدیّت به کار خود ادامه دادند، تا لطمه ای به تیم وارد نشود.
ضمن اینکه پس از استعفا نیز، قسمتی از حق و حقوقشان را هم به باشگاه هبه کردند و برای داماش در ادامه راه آرزوی موفقیت نمودند و این رفتارهای ورزشی و اخلاقی ایشان، برای ما بسیار ارزشمند است و ما هم برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.
مدیرعامل باشگاه داماش گیلان اضافه نمود که فعالیت تیم با کمک سایر اعضای کادرفنی ادامه خواهد داشت. وی همچنین در مورد روشن شدن تکلیف سکان هدایت این باشگاه نیز تصریح کرد: “در حال بررسی و مذاکره با گزینه های مدّنظر هستیم تا بتوانیم بهترین تصمیم را برای باشگاه بگیریم.”

 

کلمات کلیدی گیلان ورزش وارش اسپورت وارش اسپرت مدیرعامل باشگاه داماش محمد مهدی الطافی مالک داماش فوتبال سرمربی داماش سایت داماش رشت رامیز محمد اف دیار وارش داماش گیلان داماش حاجی پور ramiz mohammadov damash guilan damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • فرهاد فرهاد

    درود جناب آقای حاجی پور مالک است یا مدیر عامل؟! بنظر می رسد در این بین نقش مهندس الطافی بعنوان مدیر عاملگم شده است. بهتر این است جناب آقای مالک ضمن حفظ مالکیت، مدیریت تیم را به آقای مهندس الطافی بسپارند. این که وسط دو نیمه بروند در رختکن و به جای مربی حرف بزنند بنظرم درست نیست. رختکن، حیطه مربی است. در هر صورت برای داماش آرزوی موفقیت داریم.

    بیشتر از ۳ سال پیش