فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
داماش گیلان ۱-۰ شهرداری ماهشهر / پایان روند ناکامی با شکستن طلسم شهرداری ها!

داماش گیلان ۱-۰ شهرداری ماهشهر / پایان روند ناکامی با شکستن طلسم شهرداری ها!

دیار وارش: داماش گیلان با پیروزی بر شهرداری ماهشهر به روند ناکامی های خود پایان داد.

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، در چارچوب دهمین هفته از رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور و در گروه ب این بازی ها، تیم فوتبال داماش گیلان از ساعت 14:15 در استادیوم شهید دکتر عضدی رشت پذیرای شهرداری ماهشهر بود که در نهایت توانست این تیم را با یک گل شکست دهد. 

 

تک گل داماش گیلان در این دیدار را حسین نظیری در دقیقه 52 به ثمر رساند.نخستین پیروزی هادی طباطبایی در دومین حضورش در داماش، در حالی در این بازی رقم خورد که داماش گیلان در پنج بازی پیشین تنها دو تساوی را به دست آورد. 

داماش در چارچوب هفته یازدهم لیگ دو، روز دوشنبه اول آذر در زمین ورزشی شهدای واسوکلا جویبار در نبردی شش امتیازی مهمان تیم شهدای جویبار خواهد بود. 

 

ترکیب داماش گیلان: مجتبی فرهادی،  آرمین منفرد دوست،  کنعان طاهرنژاد،  محمد مختاری،  محمد همرنگ،  حسین نظیری،  هادی سهرابی (سامان نورمحمدی 85) ،  حسن رمضانی (حسام یعقوبی 88)،  مجید هوتن،  حامد اکبری پور و شروین بزرگ (علی یونسی 66) . 

 

کلمات کلیدی حسین نظیری گیلان گزارش بازی ورزش وارش اسپرت هواداران داماش لیگ دو فوتبال شهرداری ماهشهر سایت داماش رشت دیار وارش دسته دوم دسته دو داماش گیلان داماش damash guilan damash علی یونسی شروین بزرگ

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

 • فرهاد فرهاد

  در ضمن این بازیکن قد بلند شماره 99 شروین بزرگ امروز بنظر من خوب بود. او می تواند بهتر باشد. در صورت امکان بیوگرافی این بازیکن را در همینجا برای ما بنویسید. از کجا شروع کرده اهل کجاست و چند سال دارد

  بیشتر از ۲ سال پیش
 • فرهاد فرهاد

  درود ممنون از پاسخی که دادید. باید همان موقع ساعت بازی در سایت را اصلاح می کردید

  بیشتر از ۲ سال پیش
 • فرهاد فرهاد

  مردیم تا بردیم واقعا" این داماشی نیست که همه انتظار دارند. بد بازی می کند. بازیکن این تیم در یکقدمی دروازه در کمال ناباوری توپ را به آسمان می زند. این تیم خیلی کار دارد. امیدوارم این برد فتح بابی باشد برای بردهای بعدی. باید ببینیم آمدن آقای طباطبائی در موفقیت تیم، چه میزان تاثیر گذار خواهد بود. یک گله ای هم دارم از مدیران محترم سایت، می دانید که اعتبار هر نشریه ای چه کاغذی و چه مجازی، خبرهای درستی است که منتشر می کند. شما زمان بازی را اعلام می کنید 1445 من تماشاگر راس ساعت 1440 در استادیوم حاضر می شوم . دیدم بازی در حال انجام است سوال می کنم بازی کی شروع شده گفتند 1415 !! خوب برادر من چرا زمان بازی را چیز دیگری اعلام کردید؟! که من هوادار 20 دقیقه از بازی را نبینم. خواهش می کنم در درج خبرها و ساعات بازی دقت بیشتری کنید. اینطوری اعتبار سایت نیز زیر سوال نمی رود. مرسی ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ مدیریت سایت: با سلام. زمان بازی دو ساعت قبل از شروع مسابقه سی دقیقه جلوتر آغاز شد و در بنرهای اطلاع رسانی سطح شهر هم اگر دقت کرده باشید همان 2:45 اعلام شده بود.

  بیشتر از ۲ سال پیش