فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
گذری به خاطرات فوتبال رشت / از صعود تا بقا با بندری ها!

گذری به خاطرات فوتبال رشت / از صعود تا بقا با بندری ها!

دیار وارش: در آستانه دیدار داماش گیلان برابر شهرداری بندرعباس سری به آلبوم خاطرات وارش اسپرت از فوتبال رشت زدیم.

به گزارش وارش اسپرت-تارنمای هواداران داماش گیلان ، مطمئنا دیدار پلی آف فصل 85-86 پگاه گیلان با شهرداری بندرعباس در استادیوم عضدی رشت ، یکی از پرجمعیت ترین روزهای استادیوم نیم قرنی شهرباران بود در این دیدار رشتی ها با پیروزی دو بر صفر برابر حریف بندری خود توانست جواز حضور در لیگ برتر را کسب کند از سوی دیگر شهرداری چی ها در حسرت صعود به لیگ برتر باقی ماند ، تا یکی از شادترین روزهای فوتبال رشت رقم بخورد و شهرباران های نقره ای غرق در شادی شود. تصویر فوق نشان دادن کل کل پیش از بازی هوادار رشتی با تیم شهرداری بندرعباس است که پرچم تیم محبوب خود را  به نشانه ی پیروزی پیش از بازی در وسط زمین کوبید.

پگاه گیلان شهرداری بندرعباس

 

اما رشتی ها خاطره ی نسبتا خوش دیگری هم برابر تیم شهرداری بندرعباس در کارنامه دارند که توانستند در هفته ماقبل پایانی فصل 93-94 در استادیوم عضدی با پیروزی برابر شهرداری بندرعباس حکم بقای خود در لیگ یک را ثبت کنند و در سوی دیگر شهرداری بندرعباس به لیگ دسته دوم سقوط کرد.

داماش گیلان شهرداری بندرعباس

 

کلمات کلیدی گیلان گذری به خاطرات پگاه گیلان پلی آف 86 وارش اسپرت نوستالژی شهرداری بندرعباس سایت هواداران داماش سایت رسمی داماش سایت داماش رشت داماش گیلان داماش بندرعباس

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.