فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
داماش گیلان ۲-۰ شهرداری بندرعباس / انتقام لاجوردی پوشان از بندری ها در سرمای عضدی

داماش گیلان ۲-۰ شهرداری بندرعباس / انتقام لاجوردی پوشان از بندری ها در سرمای عضدی

دیار وارش: داماشی ها انتقام شکست دور رفت را از شهرداری بندرعباس گرفتند. 

به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، در چارچوب هفته دوازدهم رقابت های لیگ دسته دو باشگاه های کشور و در گروه ب این مسابقات، عصر امروز تیم فوتبال داماش گیلان در هوای زمستانی و سرد استادیوم شهید دکتر عضدی رشت پذیرای شهرداری بندرعباس بود که در نهایت توانست این تیم را با حساب دو برصفر شکست دهد.
گل های این بازی برای داماشی ها را مجید هوتن در دقیقه 35 و حسین نظیری در دقیقه 66 به ثمر رساندند. داماشی ها با این پیروزی از دوازده بازی خود هجده امتیازه شدند و به رتبه سوم جدول رده بندی گروه ب لیگ دو صعود کردند.

ترکیب داماش گیلان: مجتبی فرهادی،مجید هوتن (علیرضا تربره 81)، هادی سهرابی (سامان نورمحمدی 87)، محمد مختاری (c) ، کنعان طاهرنژاد، بابک رمضانی، حسن رمضانی، آرمین منفرد دوست ، شروین بزرگ، حسین نظیری (مسعود روزبهانی 67) و محمد همرنگ.

شرح گلها:
داماش 1-0 شهرداری بندرعباس: روی یک فعل و انفعال، پشت قوس محوطه جریمه یک خطا به سود داماش رخ می دهد. مجید هوتن پشت هافبک لاجوردی پوشان پشت این توپ می ایستد و با شوتی دقیق توپ را با عبور از بین دیواره دفاعی و دستان دروازه بان بندرعباس به زیبایی هر چه تمام تر توپ را به تور دروازه تیم مهمان می چسباند.
داماش 2-0 شهرداری بندرعباس: درحالی که داماش در نیمه دوم نیز روند نسبتا هجومی نیمه اول را دنبال میکند، پس از چند موقعیت سازی، سانتربابک رمضانی از جناح چپ با اشاره سر ضرب و عالی حسین نظیری دروازه بان شهرداری بندرعباس را برای دومین بار مغلوب می کند.

 

کلمات کلیدی گیلان گزارش بازی پیروزی داماش ورزش وارش اسپرت لیگ دو فوتبال عکس داماش شهرداری بندرعباس رشت دیار وارش دسته دو داماش گیلان داماش damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

 • فرهاد فرهاد

  درود ضمن تبریک مجدد برای برد امروز. بنظر من آمدن آقای طباطبائی انگیزه بازیکنان را زیاد کرد. هم اینکه مربی قبلی بنظر من هنگ کرده بود و نمی توانست تیم را کوچ کند. مثلا" بازیکن مثمر ثمری مثل شروین را ذخیره گذاشته بود و خیلی کم به او بازی می داد. اما با آمدن هادی و میدان دادن به این بازیکن همه دیدیم که وزن خط حمله بالا رفت و تحرک در این پست بیشتر شد. امیدوارم که بتوانیم از این گروه بالا بیاییم و در دور بعد نبز با کمک هواداران با موفقیت صعود نماییم. مرسی

  بیشتر از ۲ سال پیش
 • حمزه صداقت حمزه صداقت

  بردی بسیار عالی بود تبریک به همه ی اونهایی که داماشی هستن و داماشی فکر میکنند و تشکر میکنم از جناب طباطبایی عزیز بابت خون تازه ای که به تیم تزریق کردن به امید روزهای بهتر

  بیشتر از ۲ سال پیش
 • فرهاد فرهاد

  تبریک بابت برد داماش خواهش می کنم نتایج بازیها را سریع روی سایت بگذارید.

  بیشتر از ۲ سال پیش