فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
دکتر آرش محتشمی بدنساز داماش گیلان شد

دکتر آرش محتشمی بدنساز داماش گیلان شد

دیار وارش: مربی بدنساز پیشین تیم های سپیدرود و لسمان مروارید رشت، به داماش گیلان پیوست.

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، دکتر آرش محتشمی مربی بدنساز فصل گذشته تیم سپیدرود رشت، پس از توافق با باشگاه داماش گیلان، عصر امروز برای نخستین بار در تمرین تیم فوتبال داماش حاضر شد.  

محتمشی از نسل جوان مربیان تحصیل کرده در علم بدنسازی است و سابقه حضور در تیم های چوکای تالش در لیگ دسته دوم، لسمان مروارید خزر رشت، آرسن میناسیان رشت در لیگ برتر فوتبال ساحلی، فوتسال ملوان و سپیدرود رشت را در کارنامه دارد.

آرش محتشمی که دانشجوی دکتر است، به عنوان استاد دانشگاه در گیلان نیز تدریس می نماید و در رشته هایی به مانند راگبی و واترپلو نیز به عنوان مربی بدنساز حرفه ای مشغول به کار بوده است.

 

کلمات کلیدی آرش محتشمی بدنساز داماش سایت داماش وارش اسپرت دیار وارش داماش گیلان داماش رشت ورزش گیلان فوتبال سپیدرود رشت لسمان مروارید damash guilan

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • موسویان موسویان

    با تمام وجودم تنها تیم فوتبالی که در جهان برایم مهم است داماش رشت میباشد چرا که زمانی در استقلال گاز رشت (همین تیم ) توپ می زدم و قبل از آن هم استقلال رشت باعث افتخارات زیادی در این شهر بوده . امیدوارم دوباره به روزهای اوج برگردی . بعد از آن سپیدرود قدیمی ما و بعد از آن ملوان وبعد از آنهم هرتیمی که از رشت و گیلان برایمان افتخار بیافریند .

    بیشتر از ۲ سال پیش