فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
تکذیب مصاحبه خیالی سرمربی داماش با روزنامه محلی گیلان

تکذیب مصاحبه خیالی سرمربی داماش با روزنامه محلی گیلان

روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، طی بیانیه ای مصاحبه سرمربی این تیم با یکی از روزنامه های محلی گیلان را تکذیب کرد. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، به دنبال انتشار مصاحبه ای از هادی طباطبایی در یکی از روزنامه های محلی گیلان، روابط عمومی این باشگاه طی بیانیه ای ضمن تکذیب مصاحبه سرمربی این باشگاه با روزنامه مذکور عنوان داشت که به زودی نیز کنفرانسی برگزار خواهد شد. 

 

متن بیانیه روابط عمومی باشگاه داماش به این شرح است: 

"در پی انتشار مصاحبه ای به نقل از سرمربی باشگاه داماش در یکی از روزنامه های محلی گیلان، بدینوسیله اعلام می دارد که تا این لحظه هیچ گونه مصاحبه ای در این زمینه با روزنامه مذکورانجام نشده است.

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و حمایت های اصحاب رسانه و اهالی قلم ، ان شاالله در آینده ای نزدیک در نشست خبری با خبرنگاران گرامی صحبتهای مفصلی در مورد باشگاه داماش و فوتبال گیلان مطرح و ارایه خواهد شد که از طریق روابط عمومی باشگاه اعلام خواهد شد.

در ضمن این اطلاعیه به دلیل جلوگیری از تضاد و دوگانگی بین بازیکنان نسبت به موارد مندرجه و صحبتهای نقل شده، از سوی روابط عمومی باشگاه داماش گیلان منتشر شده است.

با تشکر و سپاس فراوان از همه اهالی محترم رسانه."

 

به دنبال انتشار این بیانیه، مصاحبه طباطبایی از روی کانال تلگرام این روزنامه حذف شد، اما تا لحظه مخابره این خبر هنوز بر روی وبسایت روزنامه مورد نظر باقی مانده است. 

 

 

کلمات کلیدی گیلان کانال تلگرام داماش ورزش وارش اسپورت وارش اسپرت هواداران داماش هادی طباطبایی مصاحبه طباطبایی فوتبال سایت داماش روزنامه محلی گیلان روابط عمومی باشگاه داماش گیلان روابط عمومی باشگاه داماش رشت دیار وارش داماش گیلان داماش تکذیب مصاحبه سرمربی داماش باشگاه داماش گیلان damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.