فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
زمزمه های جدایی حسین نظیری و حامد اکبری پور

زمزمه های جدایی حسین نظیری و حامد اکبری پور

دیار وارش: دو هافبک داماش مورد توجه بادران تهران قرار گرفتند. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان،  طی روزهای اخیر به غیر از بحث لیست مازاد داماش، زمزمه های مبنی بر جدایی احتمالی حامد اکبری پور و حسین نظیری دو هافبک این فصل تیم فوتبال داماش گیلان به گوش می رسد. 

شنیده ها حاکیست، این دو بازیکن از تیم لیگ یکی بادران تهران که به تازگی اکبر میثاقیان را از راس کادرفنی خود کنار گذاشته است، پیشنهاد دارند. خبرها از جایگزینی محمد ربیعی سرمربی تا چند هفته قبل شهرداری بندرعباس همگروهی داماش در این تیم حکایت دارد. 

لازم به ذکر است، به غیر از بازیکنانی که در لیست خروجی داماشی ها قرار گرفته اند، نظیری و اکبری پور نیز در دو تمرین اول داماش گیلان طی روزهای پنجشنبه و جمعه غایب بودند تا زمزمه جدایی احتمال این دو بازیکن، قوت بیشتری به خود بگیرد.


 

کلمات کلیدی حامد اکبری پور حسین نظیری بازیکن داماش گیلان هواداران داماش گیلان سایت هواداران داماش گیلان رشت ورزش فوتبال داماش گیلان بادران تهران اکبر میثاقیان damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • فرهاد فرهاد

    لطفا" در مورد شروع تمرینات داماش بموقع اطلاع رسانی کنید. کی تمرینات شروع شده و زمان و مکان دقیق تمرینات را اطلاع دهید.

    بیشتر از ۲ سال پیش
  • علیرضا مؤید احمدی علیرضا مؤید احمدی

    من از قوانین اطلاعی ندارم. قوانین در این مورد به چه شکل هست؟ این بازیکنا می‌تونن که اگر پیشنهادی داشتند جدا بشن و یا باید باشگاه داماش گیلان رضایت بده؟ یا مثلا بندی در قراردادشون در این خصوص وجود داره؟ ______________________ مدیریت سایت: نه بندی وجود نداره و باشگاه باید رضایت نامه صادر کنه.

    بیشتر از ۲ سال پیش