فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
داماش گیلان ۰-۰ استقلال آبی تهران / توقف لاجوردی پوشان برابر بدل آبی های پایتخت

داماش گیلان ۰-۰ استقلال آبی تهران / توقف لاجوردی پوشان برابر بدل آبی های پایتخت

دیار وارش: داماش گیلان در دیداری خانگی برابر استقلال آبی متوقف شد. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، پس از تعطیلی 23 روزه مسابقات لیگ دو و در چارچوب هفته چهاردهم این مسابقات، عصر دوشنبه تیم فوتبال داماش گیلان در استادیوم شهید عضدی رشت پذیرای استقلال آبی تهران بود که در نهایت این بازی پس از نود دقیقه تلاش دو تیم با نتیجه بدون گل مساوی خاتمه یافت. 

 

داماشی ها دراین دیدار یک گل در نیمه نخست بازی به ثمر رساندند که از سوی داور مسابقه اعلام آفساید شد. همچنین یک صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه تیم استقلال آبی بر روی امین متوسل زاده و دو کارت قرمز در دقایق پایانی به بازیکنان استقلال از دیگر نکات قابل توجه داوری این مسابقه بود. 

داماش با این تساوی 19 امتیازی شد و پیش از برگزاری سایر مسابقات هفته چهاردهم، موقتا در جایگاه ششم جدول باقی ماند. داماش سه شنبه هفته آینده در شوشتر مهمان پتروکیان خواهد بود. 

ترکیب داماش گیلان: مجتبی فرهادی، محمد مختاری، آرمین منفرد دوست، بابک رمضانی (حامد اکبری پور 74)، آزاد جعفرزاده، هادی سهرابی (سید محمد اسلامی)، مسعود روزبهانی، حسن رمضانی، محمد همرنگ، مجید هوتن و شروین بزرگ (امین متوسل زاده 57). 

 

کلمات کلیدی گیلان گزارش بازی وارش اسپورت وارش اسپرت لیگ دو فوتبال شهید عضدی رشت سایت هواداران داماش رشت دسته دوم دسته دو داماشی داماش گیلان داماش تارنمای هواداران داماش باشگاه های کشور استقلال آبی تهران fc damash damash guilan damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • فرهاد فرهاد

    درود این تیم بنظر من، از گروه خود نیز نمی توانند بالا بیایند چه رسد به صعود به لیگ یک. آنطور که من از مصاحبه ها و بازی بعضی بازیکنان متوجه شدم، به این نتیجه رسیدیم که تعدادی از اینها دلشان با تیم نیست. بر عکس بازیکنان سپیدرود که یک دل و یک صدا هستند اینها آن همت و آن کیفیت را از خود نشان نداده اند. با کمال تاسف، برای داماش با این شرایطی که دارد، روزهای خوبی پیش بینی نمی کنم.

    بیشتر از ۲ سال پیش