فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
در غیاب محمد مختاری / کاپیتان داماشی ها چه کسی خواهد بود؟

در غیاب محمد مختاری / کاپیتان داماشی ها چه کسی خواهد بود؟

 دیار وارش: کاپیتان اول داماشی ها در دیدار با آبی پوشان اردبیل در هاله ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش وارش اسپرت-تارنمای هواداران داماش گیلان ، به دلیل جدایی علیرضا نظیفکار کاپیتان اول داماشی ها در نیم فصل و محرومیت محمد مختاری کاپیتان دوم داماشی ها برابر آبی پوشان اردبیل کاپیتان سوم داماشی ها با قطعیت مشخص نیست.

 

از گزینه های کاپیتانی بازی فردا می توان به امین متوسل زاده مهاجم 34 ساله داماشی ها اشاره کرد که سابقه چهار سال حضور در داماش را دارد یا هادی سهرابی هافبک 29 ساله داماش که هشتمین سال حضورش در بزرگسالان داماش را تجربه می کند و در فصول گذشته در بازی های زیادی بازوبند کاپیتانی رشتی ها را بر بازو بسته است و همچنین محمد همرنگ هافبک 33 ساله ای که اولین سال حضورش در داماش را می گذراند اما سابقه بستن بازوبند کاپیتانی سپیدرود و حضور در جام باشگاه های آسیا با ذوب آهن موجب آوردن نامش در گزینه های احتمالی کاپیتانی داماش شده باشد و باید منتظر ماند سرمربی و سرپرست داماش گیلان برای دیدار آبی پوشان اردبیل بازوبند کاپیتانی را بر بازوی کدام داماشی خواهند بست.

 

لازم به ذکر است ، از کاپیتان های سرشناس این تیم در ادوار گذشته می توان به هرندی، افتخاری، زاهد ویشگاهی، تنهایی، ناظمی، ابراهیمی، مهدوی، نظرمحمدی، چاوشی، حاجتی و ... اشاره کرد.

 

کلمات کلیدی کاپیتان داماش چاوشی وارش هرندی هادی سهرابی نظیفکار نظرمحمدی ناظمی مهدوی مختاری محمد همرنگ داماشی داماش حاجتی تیفوسی داماش تنهایی امین متوسل زاده افتخاری ابراهیمی

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • محمود محمود

    هادی سهرابی

    بیشتر از ۲ سال پیش
  • علیرضا مؤید احمدی علیرضا مؤید احمدی

    صد در صد سهرابی باید کاپیتان باشه. حالا بر فرض اگر ایشون بخواد همینطور مرامی بازوبند رو به متوسل‌زاده یا همرنگ بده اون دیگه یه بحث دیگه هست...

    بیشتر از ۲ سال پیش