فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت

وارش اسپرت:

*تیم فوتبال داماش گیلان به شکل رسمی با مهاجم اهل مونته نگرو به نام آدمیر آدروویچ قراردادی یکساله امضاء نمود و همین بازیکن در دیدار دوستانه با نساجی قائمشهر یکی از دو گل داماش را در دقایق پایانی مسابقه به ثمر رساند.

 

*بنا به تشخیص کادر فنی تیم داماش گیلان یک دروازه بان جدید به نام میلوش رادانوویچ از مونته نگرو نیز با امضای قرارداد رسمی یکساله به داماش گیلان پیوست تا در کنار نظر محمدی از دروازه داماش گیلان در طول مسابقات فصل آینده حفاظت کنند .

 

*درادامه دیدارهای تدارکاتی تیم فوتبال سپیدرود رشت با حساب4 بر 1 مقابل شهرداری لنگرود نماینده گیلان در لیگ دو فوتبال کشور صاحب برتری شد، میلاد گوهری نیا و بابک رمضانی پور هر کدام دو گل برای سپیدرود به ثمر رساندند.در دومین بازی عصر چهارشنبه با داروسازی سبحان از تیم های لیگ برتر فوتبال گیلان و نماینده استان گیلان در جام حذفی فوتبال کشور دیدار کردند که این بازی نیز با پیروزی 3 بر صفر سپیدرود به پایان رسید.

برای دیدن سایر خبرهای کوتاه بر روی ادامه مطلب کلیک کنید...


*فصل جدید رقابت های لیگ برتر والیبال ایران از روز 10 آذر ماه آغاز میشود.این رقابت ها قرار است طی 25 هفته و تا اردیبهشت ماه و قبل از آغاز رقابت های باشگاه های آسیا پایان پذیرد. هنوز مشخص نیست که این رقابت دقیقا قرار است به چه شکل انجام شود و آیا 15 تیم حضور خواهند داشت یا 16 تیم و یا اینکه قرار است در یک گروه پیگیری شود یا دو گروه!!

*تمرينات تيم فولاد عصر روز گذشته در ورزشگاه شهيد معلم پيگيري شد و تيم فولاد به انجام تمرينات سبك پرداخت و امروز در ديداري تداركاتي به مصاف تيم سپاهان نوين اصفهان خواهد رفت. اين ديدار قرار است از ساعت 16 در ورزشگاه شهيد نصيري برگزار شود.قرارداد بازيكنان تيم فولاد صبح روز گذشته در فدراسيون به ثبت رسيد و كارت بازي آنها صادر شد.كارت مربيان تيم نيز تا هفته آينده صادر خواهد شد.

 

کلمات کلیدی اخبار کوتاه داماش گیلان اخبار کوتاه داماش گیلان اخبار کوتاه داماش گیلان اخبار کوتاه داماش گیلان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.