فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
حسام یعقوبی از داماش جدا شد / هافبک داماش لژیونر می شود

حسام یعقوبی از داماش جدا شد / هافبک داماش لژیونر می شود

هافبک 25 ساله داماشی ها از این تیم جدا شد تا به تاجیکستان برود. 

به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش داماش گیلان، حسام یعقوبی بازیکن خمامی پیشین تیم های پیکان تهران و ملوان انزلی و هافبک این فصل باشگاه داماش گیلان، پس از توافق با مسئولان داماش قرارداد با حضور در هیات فوتبال گیلان قرارداد همکاری خود با این تیم را فسخ کرد.
گفته می شود استقلال تاجیکستان مقصد بعدی یعقوبی خواهد بود.
پیش از یعقوبی، علیرضا نظیف کار، احسان راستی، حسین گوهری، سعید اسماعیل پور و علی یونسی، پنج بازیکن دیگری بودند که در پنجره نقل و انتقالات میان فصل از جمع داماشی ها جدا شده بودند.
با توجه به اعلام باشگاه داماش مبنی بر جذب چهار بازیکن به اسامی امین متوسل زاده، علیرضا صبوری، محمد غلامی و محمد صالحی، بالطبع دو جای خالی در لیست بزرگسال داماش باقی می ماند که با در نظر گرفتن اتمام فرجه نقل و انتقالات لیگ دو، باید منتظر ماند و دید که باشگاه داماش گیلان چه تدبیری برای این دو جای خالی می اندیشد.
طبق اعلام پیشین فدراسیون، تیم ها در طول فصل اجازه جذب یک بازیکن آزاد را خواهند داشت.

 

کلمات کلیدی حسام یعقوبی محمدهادی یعقوبی هافبک داماش بازیکن داماش داماش گیلان وارش اسپرت سایت هواداران داماش سایت داماش رشت ورزش فوتبال گیلان خمام سایت ورزش گیلان استقلال تاجیکستان فدراسیون نقل و انتقالات داماش جدایی بازیکن داماش damash damash guilan

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.