فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
سرمربی تیم فوتسال شهرداری رشت: حق ما ششم جدول نیست / جمعی از بهترین های گیلان را در اختیار داریم 

سرمربی تیم فوتسال شهرداری رشت: حق ما ششم جدول نیست / جمعی از بهترین های گیلان را در اختیار داریم 

تیم بازی به بازی هماهنگ تر شده و یقینا نتایج مطلوب در ادامه مسیر خواهیم داشت.

به گزارش وارش اسپرت - پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، حسن ارسلانی سرمربی کهنه کار و با دانش تیم فوتسال شهرداری رشت که سابقه سالها حضور در تیم ملی و سطح اول فوتسال کشور و حضور در بازیهای آسیایی و جهانی را در کارنامه خود دارد در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص تیمش بعد بازی با فریمان مشهد میگوید :خدا رو شکر به نتیجه ای که میخواستیم رسیدیم.انصافا حق ما ششم جدول نیست.بارها گفتم در ابتدای فصل وقت و زمان برای بدنسازی تیم و هماهنگی بازیکنان در تمرینات نداشتیم.بنده به بازیکنانم و کادرم اعتقاد کامل داریم و با بازیکنانی که در اختیار داریم یقینا در ادامه مسیر نتایج مطلوبی خواهیم گرفت.


سرمربی تیم فوتسال شهرداری رشت همدلی و میل به موفقیت را در تیم بسیار بالا دانست با ابراز امیدواری در خصوص آینده تیم افزود: اعتقاد داریم که جمعی از بهترینهای گیلان را در اختیار داریم. اکثر بازیکنان از تیمهای پایه شهرداری رشت فوتسال را فرا گرفتند و در حال درخشش در سطح اول کشور هستند.
ارسلانی در مدت زمان فاصله نیم فصل بیان داشت: دو بازیکن از خانواده فوتسال شهرداری رشت به تیم اضافه نمودیم که عملکرد قابل قبولی از خود نشان دادند.تیم بازی به بازی هماهنگ تر شده و یقینا نتایج مطلوب در ادامه مسیر خواهیم داشت.
وی ادامه داد: از همه بازیکنان و همکارانم تشکر مینمایم که مردانه در زمین جنگیدند و تفکر ما را در زمین پیاده نمودند.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری رشت با اعلام اینکه بازی بعدی تیمش در مقابل تیم مقاومت مپ مشهد در رشت است، در پایان گفت: از همه تماشاگران و هواداران تیم خواستار حمایت و حضور در کنار برادران خود در زمان بازی در سالن هستم. 

 

 

 

کلمات کلیدی حسن ارسلانی مسعود ارسلانی وارش اسپرت فوتسال سرمربی تیم فوتسال شهرداری رشت فوتسال شهرداری رشت شهرداری رشت لیگ دسته یک فوتسال هواداران تیم فوتسالشهرداری رشت فوتسال گیلان سایت ورزش گیلان ورزش گیلان رشت تیم فوتسال شهرداری رشت Rasht shahrdari rasht fc

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.