فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
بخشی از مستند ایران من شبکه جهانی BBC / گزارشی از دیدار داماش گیلان و صباباطری در هفته پایانی فصل ۸۶-۸۷

بخشی از مستند ایران من شبکه جهانی BBC / گزارشی از دیدار داماش گیلان و صباباطری در هفته پایانی فصل ۸۶-۸۷

مستند ایران من نام مجموعه تلویزیونی مستندی است که بدست صادق صبا برای شبکه جهانی بی بی سی در سال ۲۰۰۸ ساخته شد.برای تهیه این مجموعه صادق صبا از تلویزیون بی بی سی به ایران سفر کرد تا جهانیان را با تاریخ ، فرهنگ ، مناطق مختلف و دیدنی ، آشپزی و غذاها و دیگر جذابیت ها و سنت های ایران آشنا سازد.

در این سفر او با زبده ترین تیم صدابرداری،فیلم برداری و تولید از شمال ایران  که زادگاهش بود تا جنوب ایران را زیرپا گذاشت تا ایران را به تصویر کشید-.

در بخشی از این مستند صادق صبا برای تهیه گزارش به استادیوم دکتر عضدی رشت رفت تا از دیدار حساس و پایانی فصل 86-87 پگاه گیلان برابر صباباطری تهران گزارش تهیه کند که رشتی ها توانستند با تک گل امین متوسل زاده جواز حضور در لیگ برتر را با سرمربی گری نادر دست نشان کسب کنند.

وارش اسپرت-تارنمای هواداران داماش گیلان تصمیم گرفت تنها بخش ورزشی مستند چهار قسمتی "ایران من" را برای دانلود و تجدید خاطره بازدیدکنندگانش بر روی سایت قرار دهد.

 

*لینک دانلود مستقیم:

 

*مشاهده آنلاین از آپارات:

 

 

کلمات کلیدی گیلان پگاه ویدئو وارش اسپورت وارش نوستالژی نادر دست نشان مستند ایران من فوتبال فصل 86 87 صادق صبا سایت هواداری داماش سایت رسمی داماش رشت داماشی داماش تیفوسی داماش بی بی سی ایران من BBC

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.