فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
وارش اسپرت:

روز جمعه تیم فوتبال داماش گیلان در یک بازی جنجالی و نفس گیر در اراک موفق شد تیم همیاری این شهر را با نتیجه 2 بر 1 شکست دهد و بار دیگر  در هفته بیستم به صدر جدول بازگردد.

 

این بازی جنجال و درگیری های بسیاری به همراه داشت که در نوع خود بسیار جالب توجه بود . تیم همیاری اراک ابتدا در دقیقه 31 بازی و بر خلاف روند بازی، گل اول دیدار را توسط حسین جعفری در درون دروازه داماش گیلان جای داد . این در حالی بود که داماش گیلان چند فرصت بسیار مناسب بر روی دروازه حریف خلق کرد اما در نهایت نتوانستند از آن استفاده کند .
 
با کمال تاسف ، حمایت معدود تماشاگران همیاری اراک از تیم شان به فحاشی به تیم میهمان و داوری تبدیل شده بود و همین امر از ابتدا جو بازی را تخریب کرده بود.
 
اما بازیکنان تیم فوتبال داماش گیلان بدون توجه به حاشیه ها تلاش کردند تا بازی خود را به نمایش بگذارند و بر همین اساس پس از دریافت گل بر حملات خود افزودند و بالاخره توانستند مزد زحمات خود را در دقیقه 44 بازی بگیرند . در این هنگام افشین چاوشی با یک ضربه سر توپ را به سوی دروازه حریف روانه کرد که بازیکن شماره 12 همیاری " احمد عرب زاده " سراسیمه تلاش کرد تا با خطای هند مانع از ورود توپ به دروازه شود این در حالی بود که توپ از خط دروازه عبور کرده بود و وی توپ را از درون دروازه با دست خارج کرد .
 
 
 در  این هنگام داور کناری ابتدا به درستی اعلام گل کرد و با پرچم ، حرکت به سوی خط وسط زمین را نشان داد اما داوردیدار بدون آن که داور کناری را ببیند ابتدا بازیکن حریف را با کارت قرمز مواجه و اعلام ضربه پنالتی  کرد اما پس از آگاهی از نظر کمک داور از نظر خود عدول کرد و رای به گل صحت گل داماش گیلان داد اما اعتراضات بیش از حد میزبان و کادر فنی و همراهان این تیم که تا میانه زمین مسابقه کشیده شده بود ، باعث شد تا در یک لحظه کمک داور از نظر ابتدایی خود بازگردد که روشن بود به دلیل هجوم روانی شدید تماشاگران و کادر فنی و همراهان تیم همیاری بوده است .

 
متن کامل گزارش را در ادامه مطلب ببینید:

این امر منجر به دخالت داور چهارم و کادر فنی داماش گیلان شد و در نهایت رای کمک داور مورد پذیرش قرار گرفت و احمد عرب زاده که با لغو کارت قرمز اجازه حضور در بازی را بار دیگر به دست آورده بود اما به دلیل اهانت و اعتراض به داور ، کارت زرد دوم را گرفت و از زمین اخراج شد تا بار دیگر بر اساس این حکم داوری ، بازی به دلیل اعتراض بازیکنان و کادر فنی حریف با توقف روبرو شود در حالی که بالاخره با دخالت نیروی انتظامی و ناظران بازی ، پس از حدود 15 دقیقه مسابقه از سر گرفته شد .
 
 
با ده نفره شدن حریف ، داماش گیلان بر حملات خود افزود و بالاخره علی نظیف کار در دقیقه 78 نیمه دوم موفق شد گل برتری داماش را به ثمر برساند تا داماش گیلان با 35 امتیار و به لطف گل زده بیشتر به صدر جدول بازگردد . به دلیل شرایط بد میزبانی و احتمال آسیب رسیدن به کادر فنی و بازیکنان داماش گیلان ، پس از پایان بازی حدود ده دقیقه در زمین باقی ماندند و سپس به رختکن رفتند . از سویی دیگر به دلیل اعتراضات و اهانت های معدود تماشاگرنماهای این دیدار ، نیروی انتظامی اراک با اقدام مناسب و حس مسئولیت پذیری ضمن حفاظت از تیم داماش ، آنها را تا خارج شهر اسکورت نمود  .

داماش ایرانیان

 

کلمات کلیدی داماش گیلان همیاری اراک چاوشی نظیف کار هواداران داماش گیلان شهر باران باران های نقره ای داماش گیلان همیاری اراک چاوشی نظیف کار هواداران داماش گیلان شهر باران باران های نقره ای داماش گیلان همیاری اراک چاوشی نظیف کار هواداران داماش گیلان شهر باران باران های نقره ای داماش گیلان همیاری اراک چاوشی نظیف کار هواداران داماش گیلان شهر باران باران های نقره ای

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.